Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik egyáltalán normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán normális férfi, aki nem akarja maga alá gyűrni a nőt, hanem egyenrangúként kezeli?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom. És szerintem az ősi szerepekről szóló rizsa mind hülyeség, a nő ugyanolyan, mint a férfi, a szülést leszámítva. Amúgy én sose éreztem magam igazán nőnek, mindig is egy hátrányos, rabszolgaság feelingű szerepnek tartottam azt, amiben a nők vannak. Könyörgök, mondja valaki, hogy nemcsak ilyen gusztustalan, elnyomó férfiak vannak, hanem van normális is!

#rtb
2013. márc. 1. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen, sőt, pont ilyenhez készülök pár héten belül hozzámenni :) Sőt, simán csinál "hagyományos női" dolgokat (gyakorlatilag bármint a házimunkában, gyerekvigyázás stb) is. Nyugi, van ilyen!
2013. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen vannak normálisak is, de általában a nők őket megbecsülik és java részük párkapcsolatban él. Azért a te meglátásodat én egy kicsit túlzónak tartom, azért nem ennyire drasztikus a nők helyzete!
2013. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen férfi, de én azt látom, nekik sokkal nehezebb érvényesülni a nőknél a sokkal rámenősebb férfiak között, így nehezen találnak párt. Több ilyen ismerősöm is van,őket meg épp az bosszantja, hogy a sok lekezelő alfahímnek mind van barátnője, ők meg, akik családra vágynak, nem találnak párt. :(
2013. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van,de nem adom.
2013. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Én egyenlőként kezlem őket, téged viszont ezek után lenéznek, mint embert!

Egy intelligens ember tisztában van azzal, hogy mind a nő mind a férfi létnek megvannak a maga eőnyei és hátrányai, és nem csak odáig jut a gondolkodásban, hogy neki milyen rossz. Arról nem is beszélve, hogy rabszolga abból lesz, aki hagyja magát, onnantól fogva pont meg is érdemli.

2013. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

5. válaszolónál a pont!


Nekem eddig csak rendes barátaim voltak, normálisabb világszemlélettel.

Ki lehet szűrni az elején szerintem.

Én is a falra mászok, amikor hallom a mácsós megjegyzéseseket, miszerint a nőnek nem lehet humora, vagy mikor látom, hogy pár barátnőm totálisan alárendeli magát, mert ez van elvárva tőlük (pl. egyikük több műszakban melózik, aztán még hazautazik, főz, takarít, miközben a barátja ül és jétszik a gép előtt. És érdekes módon ezek nők nem is akarnak változtatni, sőt már kaptam megjegyzést páromra, mert ő szeret főzni, rendet tartani.)

2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
VAN
2013. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! :)

Lehet tesztelni...

2013. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es válasz a legjobb. Nem ismétlem meg. :)
2013. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5 Az első mondatod gusztustalan, a többivel egyetértek.


Én eddig még nem találkoztam normálissal. Még.

2013. márc. 1. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!