Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság eladni azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság eladni azokat a dolgokat amiket a volt barátnőm vett nekem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy fölrakom őket Apródra vagy valahova. Nem kell nagy dolgokra gondolni, ilyen kis plüss figurák. De egyszerűen nincs kedvem nézegetni őket mert mindig csak eszembe jutna. Szerintetek bunkóság ez?
2013. márc. 3. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha haragban váltatok el, akkor végül is érthető hogy meg akarsz tőlük szabadulni, akkor meg már ne a szemétben végezzék, lehet más örülne nekik. Esetleg körülnézhetsz a családban, kinek tudnád elpasszolni, haverok hugicái, vagy megkérdezheted a volt barátnődtől ha vagytok olyan viszonyban, hogy szeretne-e valamit visszakapni, akkor egy részükről már lehet nem is kell gondoskodnod.
2013. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
add vissza vagy ajándékozd tovább.
2013. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vissza adni nem jó ötlet, mert valószínűleg ő is vissza adná amiket én vettem, úgy meg ott vagyok ahol a part szakad. Gondoltam rá, hogy ha majd egyszer lesz új barátnőm majd neki adom így nem kell venni semmit egy darabig, de ez még nagyobb bunkóság szerintem mint eladni:D

Szerintem meghirdetem egy nagy csomagban őket, legalább talán egy kis pénz is bejön, abból úgysincs sok most sajnos. De közben meg lehet később bánni fogom.

2013. márc. 3. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én eladtam az ékszereket, amit az exem vett nekem, a többi plüss egyéb dolog a kukában landolt. Nem haragban váltunk el, de nem akartam, hogy életem része legyen. Betegesnek tartom, ha valaki az exétől kapott cuccokhoz ragaszkodik, azaz nem tud túllépni rajta. Nyugodtan add el!
2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem! Csináld! Én is úgy szoktam, vagy elajándékozom! Ha van ruha közte, akkor beadom a családsegítőbe!
2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is feltettem vaterara sőt nyíltan facebookon hirdettem a gitárt amit kaptam. Megkönnyebbültem és nem bánom!
2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg semmit sem dobok ki :) Nem is adom el :) Amit valaha csajtól kaptam (nem sok dolog), azt bedobozoltam,

és kiraktam a garázsba. És nem agyalok azon, hogy kint van

egy doboz, és mi van benne...

2013. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én eladtam mindent


VOLT barátnő véleménye kicsit se érdekel.

2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!