Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok Ti őriztek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok Ti őriztek olyan dolgokat melyek emlékeztethetnek titeket az exeitekre? (gondolok itt pl. fényképekre melyen együtt szerepeltek vagy bármi másra)

Figyelt kérdés

Olyan esetekre gondolok ahol nem egy-két hónap együttlét volt.

Ha igen, akkor ha a kezetek ügyébe kerül akkor milyen érzéseket szabadít fel bennetek?

24f



2013. febr. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

egykét fénykép. meg az egyik kedvenc öve.

A pillanat hevében került le róla és mikor siettünk az öltözéssel (mert mindkettönknek még ovltak aznapra programjai) ezért nálam maradt :D Azota ha kézbe veszem minit elmosolyodok mert az a nap villan be. a Képek meg el vannak mentve egy 128mb os adathordozón és besülyesztettem az egyik fiókba... majd jo lesz valamire még...

2013. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, van sok kép a gépemen. Nem törlöm le őket, talán majd szívesen nézegetem őket valamikor, mint egy régi szép emléket :) De nem szokott a kezem ügyébe kerülni.
2013. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs, semmi. gondolkodtam, megőrzök néhány dolgot, egy-két levelet a sok közül, de végül mindtől megszabadultam. és minek is tartogatni? képek sincsenek már meg.
2013. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Solarian ***** válasza:
1 olyan volt akitől bármi megmaradt, a többitől mindent kiszórtam. Még csak nem is azért mert nem bírtam látni, hanem annyira nem érdekelt az egész.
2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért szakítottunk, mert megcsalt, és olyan mérges voltam, hogy mindent kidobtam, minden képet kitöröltem
2013. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semelyik exemtől nem őrzök semmit... Minek?
2013. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 évig voltam együtt exemmel,és megvannak amiket tőle kaptam(plüss,nyaklánc,karkötő),viszont nem azért mert jelentenek számomra valamit,hisz azt sem tudom mit mire kaptam!

Viszont volt róla képem,illetve közös képünk is volt,azokat elégettem!

2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beteg vagyok de gyerekkorom ota mindent megorzok az osszes fiu szerelmes levelet ajandekokat mindent

Egy nagy szep orokolt fa dobozban vannak.

A lanyaim mar atneztek oket nagyokat nevettek rajta.

42 eves vagyok

2013. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!