Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit? Bővebb lent

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nem kifejezetten vagyok az a diszkóba/ este eljárogatós típus, szeretek a barátaimmal lenni és velük szórakozni, de az a kevés pasi akik megfordulnak ebben a barátai körömben kb rám se néznek. Mármint csomószor elvagyunk, meg elökörködünk, de semmi, nekik más az ideáljuk. Nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom és a korombéliek többsége a 3 közül valamelyiket csinálja, szóval ha én egyiket sem, akkor "már nem is létezem" -.-"

Tényleg nincsen olyan normális 16-17 éves fiú, aki legalább nem issza le magát minden hétvégén a sárga földig, mert hogy az "menő"?



2013. márc. 3. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én szeretek bulizni,persze mértékkel.

Se cigi,se részegség.

Elvileg jól is nézek ki.(és egy cseppet se vagyok egoista..)

17/F


Szóval vagyunk.

2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja, csak tőlem valahogy eléggé messze, én még ilyennel még csak össze sme futottam.
2013. márc. 3. 21:21
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem eddig olyan barátnőim voltak akik cigiztek, de mivel én nem bírom az olyan lányokat akik dohányoznak így leszoktattam őket.:D És amúgy szerintem nem menő, hanem gusztustalan ha egy lány úgy beb*szik hogy azt sem tudja merre hány méter.:D

17f

2013. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
küldj egy képet
2013. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ezek jó tulajdonságok majd találsz valakit, én meg ilyen lányra vadászom :D
2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nézd, az a baj, hogy a gimi egy elég zárt kör. De eljárhatnál másfele. Előkészítő, nyelvtanfolyam, sport, ahol új arcokkal ismerkedhetnél meg.
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Vannak értelmes emberek még lásd én :D ;) Írj rám nyugodtan, ha bármi kérdésed van, megbeszéljük :) Nem "udvarlásból" írom ezt, csupán jó tanács, mint ember az embernek :)
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak még normális szingli lányok? El se hiszem a mai világban. :)
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Obi wan Kenobi ***** válasza:
Vegyél ebay-en
2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Utolsó: hahaha köszönöm a "szellemes" viccet, igazán eredeti volt :)

2013. márc. 4. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!