Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy hogy megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy megismertetek valakit aki nagyon megtetszett, randiztatok, jól éreztétek magatokat és később derült ki hogy az adott személy múltja nem olyan amilyet feltételeztetek?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi volt az? Nagyot csalódtatok?
2013. márc. 3. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges a múlton rágódni, különösen, ha nem voltál a része. Foglalkozz a jelennel és a jövővel.
2013. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ezért van az, hogy KÉRDEZZEN MEG, ha tudni akar valamit, és ne agyalgasson. Úgyis elmondom neki, ha valamit tudni akar... :)
2013. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen volt, megtudtam, hogy van férje, és 2gyereke. kicsit lesulytott de sokmindenre magyarázatot adott, elején nehéz volt elfogadni, de az a múlt, akkor én még nem voltam az életébe, így ezzel együtt kell élni, és boldog vagyok velük!
2013. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen bajom szerencsére,csak érdekel hogy mit gondoltok erről.
2013. márc. 3. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen ilyen nem volt, de hasonló szitu volt. Jóba voltam egy sráccal, tetszett, találkozgattunk, de szexkapcsolat lett belőle, azt mondta ő nem akar barátnőt, élni akar stb. megszakadt a kapcsolatunk és egy haverjától tudtam meg hogy már évek óta van barátnője. Nem elég hogy hazudott, de még meg is csalta velem a nőjét.
2013. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértem ha nem mondanak el mindent egyből, csak miután megkedvelik a másikat. Azért nem szoktam érdekelni a férfiakat, mert őszinte vagyok és elmondok mindent, de változtatok ezen!
2013. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen volt es hatalmasat csalodtam. Nemcsak a multja volt, hanem egyben a jelene is..
2013. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!