Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak . Mindenki azt mondja h menjek szihologushoz mer egy nálam joval idösebb pasiba vagyok szerelmes de a srácot ugy ismerem mint a tenyeremet mert minket összeköt egy személy?

Figyelt kérdés
Idösebb a pasi joval :$
2013. jan. 24. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A "jóval" mégis hány évet jelent?
2013. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pretty Ballerina ***** válasza:
40%
Szerintem menj nyelvtan tanárhoz is.
2013. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szihologushoz/mer


Joval idosebb pasi vs. srac logikai bukfencet ne is emlitsem.


Es meg egy harmadik ember is van benne.


Nekem ne haragudj ,de ez tul jol tomoritett informacio.


Kerlek reszletezd a problemadat.

2013. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lefordítom magyarra: egy srác, akit nagyon jól ismer, mivel van egy közös ismerősök,

na, ez a srác azt mondta neki, hogy menjen szihologushoz (drága: az PSZICHOLÓGUS helyesen)

mert egy vén f.szba szerelmes a kérdező, magyarán apakomplexusa van.

2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav. ismerősÜK
2013. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Ha pap kötött össze, akkor házasok vagytok, ház nélkül is. Tényleg adj egy kis infót.
2013. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

joo hát az van h a közös ismerősünk a huga...és nálam 10 évvel idősebb a srác.én 14 éves vagyok.van h piszkál tehát odadja nekem a macskáját(a macska mindenkit szétszed) vagy h hülye gyerek vagyok vagy mosakodtam már-e(szoktam:Pcsak direkt mondja)de amikor egymás szemébe nézünk akkor olyan más minden...ő is tök komolyan nézsemmi vigyor vagy ilyesmi ..

mer elöttem egy száll alsogatyában járkálni...jaa és 7 éve ismerem

2013. jan. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!