Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben vele? Mit kéne csinálnom, hogy ne legyen ilyen tahó?

Figyelt kérdés
Ki vagyok bukva tegnaptól de nagyon!Elég depis kedvem volt,és még a pasim is be durcizott.Holott semmi oka nem lett volna rá.Tudta,hogy mennyire szar a kedvem,erre nyugodtan filmezett tovább.Majd 2 óra múltán rám írt,hogy mi van velem..Azt találtam mondani,hogy minden csodás..Ezen rágott be..Távkapcsolatban élünk,1 hete találkoztunk utoljára.Annyira fáj,hogy mikor szükségem lenne rá,ő inkább hisztizik,meg eltünedezik.Tegnaptól az sms-re sem reagál,ha hívom nem veszi.Ez annyira fáj,estétől csak sírok.
2013. márc. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jósolok túl hosszú életet ennek a kapcsolatnak, bocsi
2013. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. Én sajnos beleestem mint ló a gödörbe ezért bármennyire is bántó a viselkedése én hülye mindent elnézek neki annyira szeretem. Bár ő nem direkt csinálja hanem alapból ilyen a stílusa mindenkivel a szüleivel barátaival is.

Attól is lehet ilyen, hogy kezd eltünni a szeretet az intimitás az erős kötelék köztetek.. Túl ideges és akármit mondasz csak olaj a tűzre. Sajnos ezen nem nagyon tudsz változtatni lehet hogy ilyen mint az én párom is ha olyanja van azon is megsértődik ha azt mondom süt a nap.

Sürgősen beszéljétek meg valahogy ha mást nem interneten keresztül és találkozzatok hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Mondd meg neki, hogy rosszul esik a viselkedése és szeretnél újra olyan jó viszonyt mint amilyen régen volt. Ha fontos vagy neki, változtatni fog a kedvedért. Ha nem akkor sajnos bocsi, de nincs mit tenni. Egy kapcsolat két emberen múlik, ha csak te akarod az kevés.

2013. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nektek kellenek mindig a sötét tahók, az értelmesek meg "barátok", viseljétek a következményt.


Haverom ugyanilyen, lenézi a nőket, csak akkor dug, ha neki tetszik, addig, ameddig neki tetszik, úgy beszél/bánik velük, mint egy ronggyal.


És basszus mindig van nője, ráadásul olyanok, hogy Miss Európa meg a többi elbújhat mellettük (160-170 centi centi max 50 kiló, kis cici, kerek popsi, áhhh:D)...


Hát ilyenek a nők, szeretitek ti ezt. :D

2013. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!