Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom? Hogyan folytassam, hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Iskolában jónéhányszor szemeztem egy velem egy(10.) évfolyamra járó lánnyal, szerintem bejövök neki. Myvipen jelölt, felvettem msnre, rámírt hogy ki vagyok(mert nem tudta), bemutatkoztam neki, pár szót váltottunk, ki vagyok, melyik osztály, ilyesmi aztán elköszöntem és leléptem. Ez szombaton volt. Most akkor hogyan tovább??:S
2009. márc. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
az hogy rádnézett még nem azt jelenti hogy veled akar családot alapitani:D egy a lényeg: tovább kellett volna menned... igy nagyon nincs folytatás..de ne igy kérdezd meg hogy van-e vbarátod.. vagy ha megkédezted és van akkor ne menj a csajhoz "úgy" olyn szándékkal,mert nemtudhatod hogy kifia a barátja.... _chocky--
2009. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs barátja
2009. márc. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!