Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy engeszteljem ki a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Hogy engeszteljem ki a barátom?

Figyelt kérdés

tudom, hogy hosszú lett és kicsit talán összevissza, de kérlek olvasd el. :(

Van egy fiú, akire féltékeny a barátom (nem egy, hanem mindenkire és mindenre féltékeny, de most van egy különös kiszemeltje) és folyamatosan azt hiszi, hogy én akarok tőle valamit. Persze rendes fiú ő is,(amúgy osztálytársam) de szeretem a barátom, másfél éve vagyunk együtt, és akárhogy magyarázom neki, hogy nem kell nekem az, akire féltékeny, nem bírja elhinni nekem. Ha beszélek a fiúval, ir nekem egy smst, de nem válaszolok rá, már rögtön felfordul a világ. Van egy haverja az osztályba, aki mindig biztos kis színes információkkal tömi a barátom fejét, mert amióta összejöttünk, azon van, hogy szétszedjen minket, elmondása szerint, elvettem tőle a legjobb haverját. Meg van zakkanva, és biztos vagyok benne, hogy olyanokat mond neki, hogy azok után normális, hogy engem meg sem akar hallgatni...ráadásul a barátom el sem mondja nekem, hogy miket hall a kis havertől. Nem tudom mit tudnék mondani neki...nemrég szakítottunk, mert azt mondta, hogy hagyjunk egy kis időt egymásnak, de aztán hiányoztunk egymásnak, és megint összejöttünk, és azóta eddig csak kissebb vitáink voltak mondjuk tömbházakról.:)) tényleg nagyon szeretem, és nem akarom egy ilyen "aranyos haver" miatt elveszíteni Őt. :( mit csináljak, segítsetek. Nagyon félek, mert elég önfejű tud lenni, és engem sose hallgat meg ilyenkor. :(


2013. márc. 4. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vagy bizzon benned,vagy szakits vele!!
2013. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ha te ezzel a fiúval tervezel egy életre, akkor gondolkodj el, hogy AZ VAN AMIT LÁTSZ. AZT KAPSZ, AMIT MOST AD NEKED. Ilyen lesz 5 év múlva is, és 10 év múlva is, és 20 év múlva is, ami azt jelenti, hogy sosem fog benned őszintén megbízni, ha hisz a "külső" információknak. Egyszerűen ha figyelmen kívül hagyja azokat, akkor bizonyos, hogy szeret. De így.. hát, engem nem győzött meg. Egyszer kérdezd meg: Kiválsz jár kisbarátom, azzal az XY osztálytársammal, akitől azokat a csodálatos dolgokat hallod, vagy velem, aki őszinte hozzád és szeret. Mert ha VELEM jársz, akkor figyelmen kívül hagyod XY-t, de ha nem tudod, akkor köszönöd, de így nem működik egy kapcsolat.

Csajszi, ne erőltesd, ha nem megy. Gondolkodj el, hogy valóban igazi szeretetről van szó, vagy csupán édes megszokásról, ami ehhez a fiúhoz köt? Ne kergess hiú ábrándokat. Ha ez a te fiúd ilyen, akkor képes lesz még a barátnőidre is féltékenykedni, és akkor pár év múlva azon fogod kapni magad, hogy nincs körülötted egy barát sem, csak ő, és már félnél szakítani vele, mert nem maradt senkid rajta kívül.

Fájdalmas dolog, de én ezt tudom neked tanácsolni. :( 20 N

2013. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van. Még azt próbálhatod, hogy beszélsz a barátod haverjának a fejével, hogy ne tömje a barátod fejét mindenfélével ami nem igaz. És magyarázd meg neki, hogy nem vetted el tőle a haverját (ha tényleg ez a baja), mert gondolom ettől még a barátod ugyanúgy lóg vele, mint régen. Meg beszéld meg a barátoddal is, hogy te szereted, és nem akarod megcsalni.
2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!