Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret, vagy miért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret, vagy miért viselkedik így nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszul esik, hogy amikor társaságban vagyunk, úgy viselkedik velem mint egy idegennel, még a kezemet sem fogja. Kettesben meg majd felfal.


Mindenki azt mondja, hogy egyáltalán nem látszik rajtunk, hogy együtt vagyunk. Tudat alatt még nem akarja felvállalni, vagy csak nyíltan nem mutatja ki annyira az érzéseit. Minden más téren jól vagyunk, talán a szoros időbeosztás miatt nem annyit vagyunk együtt, mint amennyit szeretnénk.


Ti hogy reagálnátok? Probléma lehet?


2013. márc. 4. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te mit vársz el? Szerintem nem baj ha nyilvánosság elött nem kevergetitek egymás gyomortartalmát a nyelvetekkel. Egyébröl ne is beszéljünk! De izlések, elvárások különfélék.
2013. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mások előtt szexeljünk, de a kezemet megfoghatná.
2013. márc. 4. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszéltél erről vele? Mondta neked, hogy nem akarja fogni a kezed?:)
2013. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 vok. Ennyit szerintem meg lehet beszélni vele. Megmondod, hogy ezzel szeretnéd jelezni a környezetednek, hogy egymáshoz tartoztok.
2013. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem erről, de nem akarok ajtóstul rontani a házba :) Előtte itt szaglászok, hátha másnak is ilyen a párja.
2013. márc. 4. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte volt ilyen.Nála az volt a kiváltó ok,hogy egyrészt nem volt még igazán kapcsolata,normális is komoly pláne,ilyen szempontból első vagyok számára.Másrészt Ő érzelmileg rendkívül zárkózott,nagyon nehezen nyílik meg és fejezi ki az érzéseit,ha feloldódik,az csak az én társaságomban történik,mikor kettesben vagyunk intim helyzetben,mert bennem már bízik.Társaságban is ilyen,nem szívesen viszi a magánéletét mások elé.Talán a Te párodnál is ilyesmi okok állnak a háttérben.Mondjuk hozzáteszem,nálunk Ő rengeteget fejlődött érzelmileg,nagyon ragaszkodó tud lenni,és egyre nyíltabb mer lenni mások előtt.
2013. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aki szeret, az mások előtt is szeret-és nem letagad.

Aki meg érdek, és csak a tested használja, az tesz úgy, mint ahogy te írod.

2013. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak a testemért van velem. Otthon egy hónap után bemutatott, minden hétvégén családi vacsinál ott vagyok, az anyukája az egyik legjobb barátom lett. Ha csak használna, otthon nem mutatgatna, hogy "ide nézzetek, itt a barátnőm",
2013. márc. 4. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem feltétlenül.Vannak,akiknek csak sugallni kell,milyen helyzetben hogyan esne jó,ha viselkednének,és utána már változtatnak.Nem mindenki érett vagy tapasztalt érzelmi,párkapcsolati szempontból,megint másoknak idő kell,egyesek nehezen mutatják ki,mi éreznek,stb. Persze nyilván vannak érdekkapcsolatok is,amik a szexről szólnak,de az már,mert ott társaságban sem szívesen mutatkozik Veled a másik.Nálunk már az elején mindenkinek bemutatott,elsőként a családjának,dicsekedett velem,mindig is együtt mentünk mindenhova,stb.Csak neki idő kellett megtanulni egy komolyabb kapcsolat alapjait,elég zárkózott és szégyenlős alapból.Bár előtte nem is állt soha anyai és normális párkapcsolati minta sajnos,ezért értem meg nagyon is.
2013. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látod kérdező,szerintem egy cipőben járunk!Mondd el Neki,mire vágysz.
2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!