Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már a barátom nélkül. Napok óta nem beszéltünk, mert külföldön van, dolgozik és nincs ideje. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, szóval nem kezdeti fellángolás. Tudom, hogy sok a dolga, de nekem nagyon nehéz nélküle. Nem akarok picsogni neki, hogy órákat beszéljünk egy nap. Elmondtam már neki, hogy hiányzik és nagyon szeretem, de minden nap túlzás lenne. Késztetést érzek folyton, hogy írjak neki vagy hívjam, de nem akarok hisztis p*csa lenni. Van tippetek, hogy hogy nyugodhatnék meg végre, hogy ne ő járjon folyton az eszembe és, hogy elmúljon ez az érzés?
2013. márc. 4. 17:13
 1/5 fospuska ***** válasza:
skype. este csak ráér.
2013. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéljetek meg egy időpontot, amikor minden nap beszéltek. Nálunk úgy működött, hogy este 10-kor bejelentkezett skype-on, előtte-utána azt csinált, amit akart.

Azért egy tíz perce igazán lehet rád egy nap,akármennyit is dolgozik..

2013. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem hosszú a dolog, csak 1 hetet tölt kint. Én úgy gondolom egy normális ember ki bír 1 hetet a barátja nélkül. De én 3 napja bőgök, egyszerűen nem bírom. Számomra is felfoghatatlan, hogy miért. Pedig nem élünk együtt és pár órát töltünk csak együtt egy nap, de szinte minden nap együtt alszunk.
2013. márc. 4. 17:25
 4/5 fospuska ***** válasza:
41%
akkó'meg...? fejezd be a hisztit. nem 3 napja ment el,hanem már csak 4 nap és itthon van. nna. :)
2013. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért olyan gáz és nem akarok neki nyihogni.. Nagyon szarul érzem magam. nem tudom elterelni a gondolataimat.
2013. márc. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!