Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli fiúk! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk! Ti járnátok egy nálatok 6-7 évvel idősebb nővel és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért ne? :)

Ha szép, és megvan köztünk, aminek lennie kell. Akkor nem az évek száma fog közénk álni.

2013. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, ha úgy adódna.


Hogy miért?

Elképzelhető, hogy a srác kicsit komolyabb gondolkodású a korosztályánál... pl.


Szerintem ez nem vészes korkülönbség.

2013. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Persze, még meg nem húzom párszor.
2013. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves vagyok és az elmúlt héten találkoztam egy 28 éves lánnyal/nővel. És járnék vele, mert nagyon szép és okos, jókat tudok vele beszélgetni.
2013. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, hátha okos
2013. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Többnyire a húsz feletti fiúknak bár benőtt az agya lágya. Ebben a korban már nem akadály néhány plusz év.
2013. márc. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen.

21 vagyok, az ismerőseim zöme jórészt 20-30 közöttiekből áll, nem kevés 26-27-28 éves lányt ismerek, egyetemről is meg máshonnan. Végülis, semmi akadálya. Miért? Csak.

Ha elvagyunk, hasonló az életstílusunk, akkor miért ne?

2013. márc. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha pénzes akkor járnék ennyivel idősebbel :D
2013. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy igen. Tavaly, amikor 26 voltam, egy 20 éves srác nagyon belém volt zúgva, de leépítettem, mert nagyon gyerekes és éretlen volt még. Én már családban gondolkozom, őt meg főleg az érdekelte, hol tomboljon a hétvégén. Ebben a korban a srácok nagy része még szinte tini és nem a korkülönbség a ciki, hanem hogy a perspektíva egyáltalán nem ugyanaz. Ha te vagy 35-36, a pasi meg 30, akkor az megint más.
2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én igen,ha hozám illik mindenben,amit elvár az ember(külső,belső,világnézet,hozzáállás,nem ribanc)

akkor nem érdekel,hány éves,akár 16,akár 40,nekem nem számít,a lényeg,hogy szeressük egymást.

2013. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!