Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki 10 évvel idősebb és még gyereke is van a volt barátnőjétől?

Figyelt kérdés

Két éve kicsit kavartunk, de csak olyan szinten, hogy találkozgattunk, dumáltunk, ennyi!De akkor oda voltam az idősebb pasikért és semmisem zavart. Már két éve nem taliztunk, de folyton irogat, és komoly kapcsolatot szeretne, én viszont 18 évesen nem érzem magam ilyenre kész, szórakozni szeretnék, fősulira v egyetemre menni, nem pedig otthon ülni és babázgatni egy idegen nő gyerekével. Néha viszont olyan érzésem van, hogy lehet jobb pasim úgy sem lesz, pedig nem vagyok egy eldobni való lány :S

Ti mit tennétek a helyembe? Mondtam neki, hogy lehetünk barátok, de az meg neki nem tetszik.


2009. márc. 29. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy előtted az élet.Ha nem érzed késznek magad ezekre a dolgokra,akkor nem érdemes belefogni,mert mindenki csak megszenvedi.Én 40 vok,már csak olyat találok aki gyerekes vagy elvált özv.stb de te még nagyon fiatal vagy,jól gondold át,mert a gyerek téma nem "vicc"akár saját akár nem!
2009. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Azt nézd, ami neked jó, ne azt, ami neki.

Ezzel lehet elrontanád az egész életed, és gondolom azt te sem szeretnéd. Menj csak egyetemre/fősulira, ráérsz majd utána babázni (:

2009. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"viszont 18 évesen nem érzem magam ilyenre kész, szórakozni szeretnék, fősulira v egyetemre menni, nem pedig otthon ülni és babázgatni egy idegen nő gyerekével."


Úgy látom tökéletesen tisztában vagy a válasszal is a kérdésedre! Jól gondolkozol

2009. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%
Ez a te döntésed,voltam ilyen helyzetben.1-2-Hónap ha türelmes vagy bírod,még minden szép.Következik,hogy néha össze kever a gyerekével apáskodna stb.Majd jön,hogy milyen tapasztalt és hogy úgy öltözz,hogy a barátainak és családjának is megfelelj.Ne kösd le magad vele,meg bánod ne értékeld le magad,az ilyeneket hajtja valami pedofil hajlam nem csak a szerelem.
2009. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez, hogy leértékelem néha magam és ilyen hibába esnék akkor.
2009. márc. 29. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként hogy érted, hogy nem szeretnél babázgatni egy idegen nő gyerekével? Hozzá került a gyerek, vagy micsoda?

Vagy csak arra gondolsz, hogy gyakran tölt a gyerekével sok időt?

Hát szerintem maga a korkülönbség nem baj, de hogyha mondjuk több időt foglalkozna a gyerekével, mint veled, akkor az számodra biztos probléma. Ha így van, mondd meg neki, hogy veled töltsön több időt, ne a gyerekével.

Képzeld el, mi lenne később, ha tőled is születne neki gyereke, akkor is több időt töltene a régi gyerekével, mint az újjal? Beszélgess el vele erről.

2009. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem került hozzá, de gyakran van vele, ami nem zavar, ez így természetes. De nem tudom még most elképzelni, hogy feladjam a mostani életemet, hogy együtt babázgassunk. Semmi bajom nem lenne akkor, ha eljárnánk szórakozni, de megértem, hogy ő már abból kinőtt, szóval :S
2009. márc. 29. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
nem, nem és nem...
2009. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi akadálya, de a te esetedben semmiképpen sem lenne jó döntés, ha egy ilyen férfival lenne kapcsolatod. Szerintem az nem hátrány, ha van egy gyereke, azt nem értem csak, hogy miért neked kéne nevelni. Túl fiatal vagy még ehhez, valóban jól látod, hogy még előtted áll az élet, egyszerűen teljesen más életszakaszban vagytok, így az igényeitek is különböznek. és az sem egy utolsó indok ellene, hogy csak azért lennél vele, mert úgysem találsz nála jobbat. ez elég nagy hülyeség. Miért ne találnál jobbat? másrészt ennyire tiszteltünk kell a másik embert, hogy azért jövünk össze vele, mert nem akadt jobb. szerinted ez hogyan esne neki? elég megalázó lenne számára, ha ezt tudná. Barátságot felajánlhatsz, de szerintem jobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot, ő pedig egy felnőtt, független, önálló, dolgozó nőt talál, aki kész a gyereknevelésre, a házasságra, és esetleg ő is hasonló helyzetben van, szóval van gyereke, vagy egyszerűen olyan életszakaszban van már, hogy egy gyerek semmiképpen sem hátrányként, zavaró tényezőként jelenik meg számára.
2009. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!