Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek, ha a párotoknak ellenkező nemű barátja is lenne?

Figyelt kérdés

barátomnak van egy lány barátja.

már nagyon régóta, sok-sok éve ismerik egymást.

barátom elmesélte, hogy anno, még mikor kisiskolások voltak, gondolkoztak azon, hogy megpróbálják együtt, de végül mégsem lett köztük semmi, csupán jóban maradtak.. A lánynak van kapcsolata, évek óta, azóta barátom is megismert engem, és belém szeretett. :)

De olykor mesél a lányról. Pl multkor is összefutottak az utcán, és mondta hogy mivel ismerőse szeretne neki bemutatni, mert sokat mesélt már a lánynak rólam, és szerinte bírnánk egymást.

Továbbá barátom kérdezte, hogy ez engem zavar-e?

Mondtam, hogy nem zavar, szívesen megismerem a lányt.


De közbe, akárhányszor erre gondolok görcsbe ugrik a gyomrom, és hát félek a találkozástól.


Amugy barátom nem mesél róla állandóan, nem áradozik rólam, csak megemlíti olykor, mint ismerőst.

Amugy a csaj pasijával is jóban van.

Csak félek, hogy esetleg érezhet-e a lány iránt?


Ti féltékenyek lennétek? Vagy amíg érzem, hogy szeret nincsen baj? És jó pont, hogy nem rejtegeti, hanem be akarja mutatni nekem? Vajon van okom félni???


2013. márc. 5. 10:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én barátomnak is vannak lány barátai, el is járnak néha együtt, na nem kettesben hanem társasággal, több fiú és lányi s ott van olyankor. Én abszolút nem vagyok rájuk féltékeny, szerintem nincs okod félni.
2013. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

amugy osztálytársak is voltak, szalagavatón együtt táncoltak, mivel ugye egy osztályba jártak.


Megfordult a fejemben, hogy mivan, ha azért akar bemutatni, hogy féltékennyé tegye a csajt velem, Vagy csak én képzelem túl a dolgokat??


Ja, meg még régebben lájkolta a csaj 1-1 képét, meg olykor még 1-2éve írt némelyik alá, hogy "jó kép" de semmi félreérthetőt.


Nektek őszintén elmondom, amit neki nem: nem igazán szeretnék találkozni a csajjal, mert jobb "tudatlanságban" élni, szóval értitek.


Amugy barátom most hétvégén akar majd hazavinni bemutatni :) És rengeteg időt tölt velem :)

2013. márc. 5. 10:18
 3/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj a leírtak alapján.

Én viszont igenis, éppen kb. fél órája, mert a párom egyik közösségi oldalon csajokkal többet foglalkozik, mint velem. Nem látogatja őket, mert messze élnek, más városban, de azért nekem gyomorforgató, hogy mindenféle jópofa küldmeményeket tesz fel az üzenőfalukra. Nekem persze nem vagy csak nagy ritkán, mi privát üzenetekben vagyunk. Megyén belül lakunk egymástól, de másik városban. Én inkább írhattam volna ezt a kérdést, mint Te. Szerintem Neked nem, nekem annál inkább aggódnivalóm van.

2013. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
ő is mesélte, hogy olykor összefutnak ketten, de max beülnek egy kávéra megdumálni kivel mivan, de kb 2-3 havonta ha van ilyesmi. És barátom mondta, hogy nem szeretné, ha bármit is félreértenék. Lehet épp ezért akar bemutatni neki, hogy bizonyítsa, hogy nincs okom félni?????
2013. márc. 5. 10:19
 5/38 anonim válasza:
Az én volt baratomnak is a legjobb baratja egy lány.Engem nem zavart,mert annak a lánynak van komoly kapcsolata,tőlem sokszor el is mehetett hozzá,néha pedig együtt mentünk el a csajhoz..Viszont a csaj pasijat igen is zavarta,ha a csaj a baratommal beszelgetett,féltékeny volt,mivel h a volt baratom és a csaj mindent meg beszeltek egymassal.
2013. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én barátom is egy gimibe járt velük, sokat lógtak együtt, de ennyi. Én mikor megismertem a csajt, akkor sem volt semmi fura érzésem. Szóval ne aggódj, szerintem, azt írod a lánynak is van barátja, nekem nem az jön le, hogy többet akarnának egymástól a barátoddal. Meg pl. nekem is van fiú barátom, és én sem örülnék, ha párom nem bízna bennem és féltékeny lenne amikor találkozunk.
2013. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

köszi.


Akinek ezt elmesélem, azt mondja, hogy ha bemutat nincs okom félni, ha nem beszélne róla, és rejtegetné a csajt, akkor lenne okom feltételezni, hogy KAVARNAK.

2013. márc. 5. 10:21
 8/38 A kérdező kommentje:

barátom mondta, hogy "őt is meg kell ismerned, tudod az ismerősömet, akiről meséltem "


erre én: "Oké, szívesen. De hogyhogy be akarsz mutatni neki?"

erre ő "mert meséltem róla neked, és neki is sokat áradozok rólad, és ismerősöm, szeretném ha megismernéd a barátaimat"

2013. márc. 5. 10:23
 9/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod félni.

Ami megszólalt benned, annak racionális oka nincs, legfeljebb annak a hozadéka, hogy mindenkibe bele próbálják sulykolni, hogy a pasik mind hűtlenek, csak dugni akarnak és hogy a nők mind rivalizálnak. Ez hülyeség. Felejtsd el.

A leírtak alapján nem szolgált rá a gyanú árnyékára se a barátod. Félni ráér az ember akkor, ha tényleg baj van. Ha nincs, akkor felesleges.

Csak pozitívan. :)

2013. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Engem zavarna nem is kicsit!
2013. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!