Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakásfelújításkor férjetek/éle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásfelújításkor férjetek/élettársatok mennyire szólt bele a dolgokba?

Figyelt kérdés
a párom szerint neki mindegy milyen színű a fal, a függöny, a tapétacsík és az ágytakaró, vagy hogy milyen anyagú, csak arra kért fogjam magam vissza a költekezésbe. Én csak nem akarok olyasmit választani, amit 10 évig kell majd néznie, és utálni fogja. Tényleg nem érdekli egyáltalán a férfiakat a dolog?
2013. márc. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
érdekli a dolog hidd el, csak lusta vele foglalkozni! ha nem tetszik neki hallgathatod 10 évig!
2013. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schocko ***** válasza:
Azért 10 évig egyet nézni...
2013. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak mondtam egy számot. kitudja mikor lesz újból festés, utoljára 10 éve volt és már nagyon égetően sürgős a dolog.
2013. márc. 5. 15:06
 4/5 fospuska ***** válasza:
tapasztalatból mondom: de érdekli. csak a francnak sincs kedve veletek vitatkozni. novemberben estünk túl rajta. :) mert kiválasztjátok és ha nem tetszik,akkor addig magyarázzátok,hogy miért azt kellene,amíg inkább rátok hagyjuk.
2013. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az egyik véglet amit te írtál, a másik meg az én esetem amikor az exem döntött minden ilyen dologban még abban is hogy hová megyünk nyaralni és nekem nem lehetet beleszólásom.Még azt is megszabta hogy szóljak neki ha az autamatából pénzt veszek ki. Nagyon rombolta az önbizalmamat és sértette az önérzetemet. Mondd meg neki hogy de igen legyen neked is véleményed ,menjen és segitsen neked kiválasztani amit venni akartok.Ne hogy késöbb ha valami történik köztetek akkor odavágja neked hogy őt mindenbből kihagytad,mert bizonyitani nem tudod majd ennek az ellenkezőjét.
2013. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!