Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így bánik az élettársatok (férjetek)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal és már párszor elhagytam a viselkedése miatt de vissza fogattam mert úgy éreztem meg változhat. Keveset foglalkozik velem szinte semmit. Állandóan dolgozik vagy focizik vagy konditerembe jár vagy számítógépezik. Mindig talál valamit hogy ne velem foglalkozzon. Mikor kérdeztem hogy már nem szeret-e azt válaszolta hogy szeret csak nem tudja kimutatni. Van egy 6 hónapos kislányunk vele foglalkozik néha meg szeretgeti és ki tudja felé mutatni menyire szereti. Napközbe oda megy hozzá megpuszilgatja mellettem meg el megy :( Nagyon elszomorít. egy két apró részlet a Párom 39 éves én 21 vékony sportos alkat .
2012. júl. 28. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
istenem minek vagy ilyen naiv? minek fogadod vissza? az ilyen nem férfi, hanem egy p.cs. a család nem csak egy gyerekből áll... 21/f
2012. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 galen malek ***** válasza:
100%
21 évesen mi a sz.art keresel 1 40 éves faszi mellett? és utánna csodálkozol hogy nem foglalkozik veled megkapta amit akart ennyi
2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme ennek a kapcsolatnak,talán találsz valakit,aki szeretni fog.A gond csak a gyerek...mert gondolom mind2en azt akarjátok,hogy veletek lakjon
2012. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni.ha meg ezt az elhagyom visszafogadom dolgot játszod, még hülyét is csinálsz magadból.
2012. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az 1-2 apró részlet miatt úgy érzem, már megvan a válaszod a kérdésre, csak megerősítést vársz.

Azt önmagadtól is megkaphatod, csak őszintén tisztázd le magadban az érzéseidet, és a következményeket, akár marad, akár megy a párod.

2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fiatalos alkat. A szívének nem tud parancsolni az ember legalábbis én nem tudtam .
2012. júl. 28. 17:54
 7/13 anonim ***** válasza:

A gyerek miatt, mindenképp próbáld vele megbeszélni a dolgokat. Mert gondolom,h senki se szeretné azt az állapotot,h egyedülálló anyaként boldoguljon a világban, elég sokat láttam már, elkeseredett, boldogtalan anyát, aki szakított ez , meg az miatt vele. Párkapcsolatban is nehezebb egy párt találni egy gyerekes anyaként , mint tudjuk.

Mivel mondta,h szeret, és a gyerek is fontos neki, ezért még ne szakíts vele, próbáljatok változtatni a dolgokon, hátha vesz fáradtságot,h változzon, hisz már van kiért.

Ha fontos neki a gyerek, tud változni.


De ha úgy érzed,h minden tőled telhetőt megtettél, és akkor se változott, akkor sajnos elengedhetetlen,h kidobd.

Sokan csak akkor kezdik értékelni a dolgokat,hogy ha már nincs.

2012. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hole Hunter ***** válasza:
Köszönöm Istenem, hogy az én gyermekeimmel sikerült megértetnem a "hogyan ne b@sszuk el az életünket fiatalon" okosításokat...
2012. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedig most nem a szívedre, hanem az eszedre kellene hallgatnod.

Megadtad a párodnak az esélyt többször is, de nem élt vele. Már nem fog megváltozni.

Ne félj kilépni egy rossz kapcsolatból és olyan férfit találni, aki törődik Veled.

2012. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .
2012. júl. 28. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!