Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Írtam neki hogy nekem õ nagyon tetszik bókoltam becézgettem és õ egybõl levágta hogy szerelmes vagyok belé. De ezt már alapbó tudja mert már régóta szemezgetem. Múlthéten tartotta a szülinapját és már 1 héttel azelött elkeztem kérdezgetni hogy mire vágyik. És ki is faggattam meg is tudtam és meg is vettem neki. Elmentem a szülinapjára és mikor átadtam az ajándékát olyan öröm láttam az arcán amilyet még soha. És egyedül nekem mondta el hogy mire vágyik. Mondta is hogy jól nézek ki meg minden. Nagyjából 3 héttel ezelött kérdeztem meg tõle hogy lehet-e köztünk valami. Azt mondta hogy szerinte nem mert õ 8 hónappal idõsebb mint én és még az hogy az a lány aki nekem tetszik az az én nõvérem barátnõje. De azt is mondta hogyha ez a 2 dolog nem lenne akkor lehetne köztünk valami. Szóval akkor le akar koptatni vagy tényleg össze jönne velem ha ez a 2 dolog nem lenne? Légyszives értelmes válaszokat adjatok. Mert nagyon megõrülök ezért a lányért. Amúgy õ múlthéten töltötte be a 17-et én meg októberbe töltöm be a 17-et. Mit tegyek?
2013. márc. 5. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy komoly lenne a dolog,ha akarna valamit nem zavarná az hogy idősebb,8 hónap az semmi
2013. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne add fel, szerintem, ha elég kitartó vagy, figyelsz rá, kényezteted, itt ajándékokra gondolok( csoki, parfüm, ékszer), akkor tuti sikerülni fog!!!
2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tudnátok még valamit tanácsolni? Mert a válaszotokból ítélve lányok vagytok. Legalább is a második válaszoló biztos az. És igen kitartó vagyok :)
2013. márc. 5. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor le akar koptatni vagy tényleg össze jönne velem ha ez a 2 dolog nem lenne?"

Ezt soha nem fogod megtudni, MERT EZ A 2 DOLOG VAN!!!

Felesleges ezen agyalni.

2013. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most ezen kit kell érteni?
2013. márc. 5. 16:27
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam mit. azt akartam írni hogy ezen mit kell érteni?
2013. márc. 5. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:

max egy kis kavarás,de semmi komolyat nem akar,ez inkább csak ilyen hülyítés,régen én is mondtam ilyen pasiknak csak mert jól esett hogy kellenék nekik

tudom hogy nem szép dolog,nem is vagyok rá büszke

2013. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!