Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban sok pasi képes csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok pasi képes csak azért összejönni egy lánnyal, mert nagyon szexi és jól néz ki?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy sok fiú, csak azért jön össze a barátnőjével, mert nagyon jól néz ki és közben lehet az a lány buta. hisztis, undok stb, nem érdekli őket, mert jól néz ki, tisztelet a kivételnek, de sajnos egyre több ilyen felszínes férfit látok manapság.
2013. márc. 5. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég durva, ugyanis a lányok mindig csak a belső szépsége miatt jönnek össze egy pasival :)))
2013. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont jó úgy. Ő szép, én okos.
2013. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban.
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze hogy van ilyen. De ezek nem tartós kapcsolatot keresnek még hanem egy kirakati bábut akit lehet mutogatni. feleségül egyik sem venné majd nyugi. AMugy csajok is vannak akik külsőre válogatnak, de ezek mind felületes kapcsolatok és bizonyos korban ez simán bele is fér. Akkor van gond ha 30 felé is még itt tart az illető.
2013. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elszomorító :( Én elég szépnek tartom magam, utcán meglát egy pasi simán felszínes idiótának tart, mert olyan a küldöm, de én képtelen vagyok olyan pasival összejönni aki lehet iszonyú jó pasi, de buta. És inkább legyen okos.

Nekem volt nálam 10 cm alacsonyabb 100 kg kis pufim is :) és vele éreztem magam legjobban

Hogy lehetnek ilyen felszínesek a mai pasik :(((

2013. márc. 5. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyet csak az tesz, aki rövid távon gondolkodik.
2013. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

rosszul közelíted meg a dolgot! a baj az, hogy a mai lányok (17-24) többsége sajnos nagyon ostoba és elég nehéz belőlük értelmes gondolatokat kifacsarni! nyilván minden férfi álma egy szép és okos nő, de ez hiánycikk, így a többség kénytelen beérni okos-szép helyett széppel.

az előbbi gondolatmenetből kifolyólag rá lehet aggatni a férfiak többségére, hogy felszínes, de könyörgöm EVOLÚCIÓ! elvégre mi is csak állatok vagyunk.

2013. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fospuska ***** válasza:

én nem bánom,mert ahol tudom,hogy a nő

ő ostoba,ott a pali se lehet főnyeremény,szóval megtalálta zsolt a fáklyát.:)

2013. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen! Miért zavar ez téged egyáltalán? Nekik úgy jó ennyi.

amíg meg nincs jobb addig az is elég ha külsőre szép, amíg nincs olyan aki belsőre is az. Jobb mint egyedül lenni. Normálisat pedig nehéz találni.

2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen végülis.De megint általánosítás,mert szép attól lehet még okos is sőt.
2013. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!