Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, félrekavar, hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, félrekavar, hazudik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm 1x azzal állt elő hogy a viselkedésemmel baja van(semmit nem csináltam) és ez neki nem tetszik ezért szakítani akar velem..MÁSFÉL ÉVES KAPCSOLAT... Később kiderült a csaj megcsalt 1 másik csávóval ágybafeküdt és ráadásul még neki állnak feljebb a dolgok..még 1 picit kavarunk hisz nem olyan könnyű elfelejteni azt a másfél évet..mostanában 1 csávó nyomul rá ő meg kb'Ha nincs ló jó a szamár is' alapon kezel engem és hazudik folyamatosan szeretleket ír satöbbi facebookon neki miközben előttem tagadja..buta nő hisz látom mit ír.. állandóan hazudik és előhozza az én hibám amit 1x követtem el és nem csaltam meg sose!!Ne kíméljetek!
2013. márc. 5. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott...
2013. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg kéne vele szakítanod minden kapcsolatot. Az ilyen buta libákkal még beszélgetni sem érdemes, főleg nem szakítás után. Keress egy jobb csajt!
2013. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hagyd ezt a nőt!nem érdemel meg téged!
2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz elfelejteni.. de ő még is képes játszani az érzéseimmel..
2013. márc. 5. 18:39
 5/11 fospuska ***** válasza:
marha vagy. kukába vele. én nem aláznám magam, az hétszentség.
2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rengetegen mondták hogy amint jön új elfelejted csak elég szar hogy minden rá emlékeztet és nem megy ezért az hogy ne gondoljak rá..a szerelem jó az elején..majd rájössz hogy elbasztál 1 életet ráadásul úgy, hogy észre se vetted hogy lelkileg gyenge leszel és felemészt.. állandóan tűrtem másfél éven keresztül hogy bunkózzon velem flegmázzon meghallgattam mégis minden szart csnált már velem..és még van képe nekem hazudni..
2013. márc. 5. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb ír (tök mindegy mit) írd azt neki: Ordas nagy ribanc vagy, na pá!

Én mondjuk ezt tenném. Lehet azért, mert nem vagyok annyira türelmes, mint te. De végül is az igazat írnád.

2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Főleg hogy kiderült a suliban hogy mit tett és hogy megcsalt és mindenki őt szopatja és az osztálya is.. illetve mindenki ribancozza még hugom is.. :D
2013. márc. 5. 18:48
 10/11 fospuska ***** válasza:
mindenki őt szopatja... és nem csak átvitt értelemben. csak megsúgom,a hátad mögött téged meg baleknak néznek,mert még szóba állsz egyáltalán vele. de a sugdolózás sajátossága,hogy csak te nem tudsz erről.
2013. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!