Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várnak el többet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el többet a csajok egy nyugat-magyarországon élő sráctól, mint egy kelet-magyarországitól?

Figyelt kérdés

Itt nyugaton elsősorban nem a külső,hanem a pénz,és a kocsi határozza meg azt a srácot,akit egy átlagos csaj kinéz magának,lehet akár 150 kiló is a pasi.

Ennyire jó dolog rajolni,hogy bizonyos csajoknak milyen menő pasija van,és megkap tőle mindent?

Csak maximum a szeretet az,amiből kevesebb jut,mert az ilyen kapcsolat csak érdek.


2009. szept. 12. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
én ezt eddig nem vettem észre, pedig győrben élek =) megkérdezhetem, hol laksz?
2009. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarország legnyugatibb pontján,tőled kb 95 kmre:)
2009. szept. 12. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
na EZ hülyeség. :) nem hinném, hogy a dunától keletre ne ugyanolyan csajok élnének, mint nyugatra.
2009. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is így van, mondjuk én középen lakom pont, de sok ismerősöm van egyaránt keleten és nyugaton is, így gyakran hallok példákat ilyenekre.

Hogy miért van ez? Szerintem senki sem tudja (:

2009. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azért mert itt keleten esélytelen olyan pasit találni akinek jó sok pénze meg jó kocsija van :D
2009. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy lány, vagy fiú vagy.

Ha lány örülj, hogy te nem ilyen vagy, ha pedig fiú, akkor örülj ha nem ilyen a barátnőd, vagy a jövendőbeli barátnőd. Az ilyen csajok ugyanis nem azért vannak együtt ezekkel a fickókkal, mert tetszik neki, szereti és őt viszont szeretik, hanem kérkedik vele. Nem őt szereti, hanem a jó kocsiját és a sok pénzét. Ne akarj ilyen barátnőt, mert csak összetöri a szívedet. Talál egy vagyonosabb pasit; téged minden gond nélkül dob, és megszerzi a következő áldozatát.


Nem tudom miért van ez, talán mert már nagylánynak, felnőttnek akar látszódni, és nem veszi észre, hogy ez milyen gyerekes és szemét dolog. Majd rájön, hogy ezzel magát is tönkreteszi.

2009. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a lány akinek az anyagi dolgok a fontosak az nem ér semmit... felszínes... egyébként én Szegeden élek... ami azért eléggé keleten van és itt is elég sok az ilyen lány... meg kell találni azt, aki nem ilyen. Szerintem ott is van. Csak rosszhelyen keresgélsz :)
2009. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Te ez kb azért van mert az össes soproni egy s*ggfej, és mindegyik egy k*rva aki meg nem. Eleve amilyen csürhe tud összeverődni abban a koszosló bárban az már tömény undor, rühellem azt az egész környéket, pedig Győrben se sokkal jobb a helyzet, de mégis itt messziről kiszúrom ha valamelyik sopronból jött, és 10-ből 9-szer igazam van, nem lehet véletlen. Hát ez van, szar helyre születtél úgy országos szinten is, a Felvidéken egészen másnak ismertem meg azt a népet h magyar, közöttük sokkal szívesebben élnék, Erdélyben meg mintha a legjobb családom között lennék mikor a nyelvtestvéreim közt vagyok. Itt meg általános az elkurvulás meg a teljes leépülés, nem értem sose meg azokat akik külföldről visszajönnek merthogy innen akarnak házasodni...
2009. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval szombathelyi vagy? nem baj én is xd

és sztem nem minden csaj ilyen itt....csak jó helyekre kell járni, nem a romkertbe

2010. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!