Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor várjuk, és keressük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor várjuk, és keressük, vagy ne is gondoljunk a szerelemre?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja, hogy nem szabad a szerelmet várni, mert csak úgy magától, váratlanul robban be az életünkbe, van, aki meg azt mondja, hogy járjunk nyitott szemmel, keresgéljünk, randizgassunk mindenféle pasival, egyik majd jó lesz.


Szerintetek?


2008. jún. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En sohasem kerestem a szerelmet, orokke valahogy ram talatlt:D

De szerintem ne ulj otthon es arra varj hatha betoppan, de azert ne is surgesd, menny bulizni, szorakozni es ismerkedj!


Sok sikert!!!

2008. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja nem, nem - megyek én mindenfelé, ismerkedek. Utóbbi időben csomó pasit ismertem meg, csak egyik sem az igazi :(
2008. jún. 8. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem gond, ha egyiket sem erzed igazinak! Egyszer csak betoppan es megerzed, hogy igen ez O Ez kell neked!

Remelem jol valasztasz!

2008. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetőséget kell adni neki hogy betoppanjon azaz ne zárkozz be a szobába és sirasd magad hogy neked senkid sincs mert akkor nem is lesz...


Várni úgy értendő hogy éld az életedet és majd megjelenik benne aki az igazi lesz

2008. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csizmár Kata válasza:

Kedves Kérdező,

Keresés és keresés közt van különbség. Görcsösen keresni a szerelmet nem érdemes, de azért a sült galamb nem repül a szánkba:-))

Azt gondolom azzal érdemes randizni, aki ígéretes, akiről már tudod, hogy nem ilyenre vágysz azzal kár randizni.

Ha tudod mit keresel könnyebb megtalálni, hiszen az értelmiségi fiúkat ritkán találod meg a gyúróteremben, míg a sportos fiúk nem a könyvtárban lelhetőek fel. Azt gondolom, ha az ember tudja milyen férfira vágyik jobban tudja keresni is. És fontos, hogy tudd Te mit tudsz nyújtani, milyen értékeid vannak, mi az, ami miatt a férfiaknak tetszeni fogsz! És mindezt még jól "el is kell adni" vagyis magabiztosnak kell lenni. Ezek nehéz dolgok.

Úgy gondolom a társkeresés az egyik legnehezebb dolog az emberek közti kommunikációs helyzetek közül, mégsem tanítják az iskolában. Ezért hoztam létre pszichológusként olyan Pár-kereső csoportokat, amelyek célja, pont ezeknek a dolgoknak az elsajátítása! Ha érdekel, bővebb információt találsz a honlapomon! www.parkapcsolatok.com

Csizmár Kata (pszichológus)

2008. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!