Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele gondoltatok, mennyi gyáva ember van, aki nem mer lépni a kiválasztott felé?

Figyelt kérdés
Élőben nem is gondoltam volna soha,de ami óta itt is olvasgatok,meg döbbentett,hogy rengetegen vannak,akik nem mernek oda menni,vagy lejezni szándékaikat.Aztán rá fogják,hogy biztos nem sikerült volna...
2013. márc. 6. 10:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én se vagyok jobb külsejű az átlagnál,engem is utasítottak vissza már nem is egyszer.De ez nem akadályozott meg abban,hogy megint próbálkozzak.
2013. márc. 6. 10:33
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez a nornális hozzáállás amilyen Te is vagy. A legjobb pasikat is utasították már vissza, nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik....

Igen, sok ilyen ember van, de erről csak ők tehenek, az ő bajuk.... Ök lesznek magányosak nem Te. Mivel Te ugyis fogsz találni, mert mersz lépni.

2013. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Így van. Ha valaki eleve feladja, akkor mit vár? Az élet más területein is ez a helyzet.
2013. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Jó,persze van amikor kicsit nehezebb,mert mondjuk bunkó a csaj,de akkor is...

Én soha nem gondoltam,hogy ez egyeseknek gondot jelenthet,főleg hogy ennyire sok embernek.

Végül is nem panaszkodni akarok,vagy felháborodni rajtuk,mert aki hülye...Csak csodálkozom.

2013. márc. 6. 10:42
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát még annyi va hátra addig, hogy legyen valami, hogy mgműtessem a szemem, végigcsináljam a diéta II.fázisát (a tavalyi -30kg után még egy 15ös kellene az ideálishoz) illetve a mostani fogaimat eltűntetni és a helyére egy csillogóan fehér szabályos fogsort csináltatni.


Utána meg persze lesznek próbák - amíg ingyen van. Mert lesz jópár hitelem addig.

2013. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Rajtam is van kb 15-20 kiló felesleg.A külső nem az egyetlen amit néznek.Kell egyéniség,humor,jó beszélgető partnerség.Magabiztosság.Ha mindig találsz okot arra,hogy miért ne,akkor soha sem lesz senkid.(ismerek ilyet)
2013. márc. 6. 10:56
 7/25 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem, nem gondolkozok ilyen hülyeségeken.
2013. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, sárga asszimetrikus fogakkal, krumpli orral meg szemüveggel nem sok esély van erre...


Mondjuk az is nagy előny hogy már nem vagyok dagadt - csak egy "kicsit" - magasságomhoz mérten egész jó a 100 kg - de jobb lenne ha csak 90 vagy 85 lenne. Idén nyáron a szokásos nyári ütemtervel (1400 ésőbb 1000 még később 800 kalóriás étezés) simán kivitelezhető.

2013. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

És mennyi van akit elutasítottak...

És mennyi van akit eddig csak elutasítás ért...

2013. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, ez alapvető, csakhogy nemcsak ebben mutatkozik meg, hanem mindenben. Annyira félnek az emberek a kudarctól, hogy inkább megrohadnak ott, ahol vannak, mintsem próbálkozzanak.


A napokban rakott itt fel kérdést egy csaj, akit a pasija a két év (!!!) kapcsolat alatt soha nem vetkőztetett meztelenre, mindig rajta hagyja a melltartót. A csaj romokban van emiatt, de inkább szenved, minthogy letépje a ragtapaszt és rákérdezzen.


Van egy ismerősöm, aki bele van nyomorodva, hogy friss diplomásként otthon rohad és a nagyanyja tartja el. Dühöng, depressziós, de majdnem minden álláshirdetésre van kifogás. Nincs önbizalma és retteg a visszautasítástól, hogy egy jelentkezésére azt mondják, köszönjük nem. A durva, hogy a legjobban viszont mégis attól fél, hogy felveszik és kiderül, hogy nem ért a szakmájához. Így inkább szenved otthon és megpróbálja magát áldozatnak beállítani...

2013. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!