Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért számít megcsalásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít megcsalásnak a facebook beszélgetés? Az ember már az ellenkező nemü haverjaival sem dumálhat anélkül, hogy rámenne a kapcsolata?

Figyelt kérdés
AZ igaz, hogy tetszem neki és ő is nekem ha szinglik lennénk összejönnénk, de igy megvan a határ a dolognak, mert van barátom. Tiszteletbe tartja ő is és én sem megyek bele semmibe csak beszélgetünk. Ez tényleg akkora bűn? Kaptam 2 smst is tőle most akkor megcsaltam a barátomat? :(

2013. márc. 6. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem megcsalás,de jó út a megcsalás felé.Én teljesen biztos vagyok benne hogy ebből félrek*rás lesz :)
2013. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon mulik, hogy milyen a kommunikacios csatorna, hanem azon, hogy mirol beszeltek...
2013. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem..
2013. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Exem is így kezdte. Jajj csak beszélgetünk. Megcsalt. Avval az illetővel.

Persze, ha olyan haver lenne, akire rá se izgulsz, hot mindegy. De így, hogy technikailag csak a pasid miatt nem jártok, előbb-utóbb úgyis egy olyan helyzet lesz, ahol összeveszel a barátoddal, ő meg jön gollamként duruzsolni a füledbe, hogy te jobbat érdemelsz, ott van ő a jobb, szakítsatok. Mert ez lesz, mert azt egy percig ne gondold, hogy ő nem így áll hozzá, max te nem látod...


21L

2013. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben voltam ...

8 hónapig ment a dolog, azalatt marha sokat

veszekedtünk ...

Rájöttem, hogy nem ér annyit az egész, hogy

rámenjen a kapcsolatom ...!

A barátomat választottam!

2013. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Most még csak beszélgetés mert jó arc, utána még kedvesebb, majd jön a sok hiba ami a pasidba van de ebbe a fasziba nincsen, majd szépen idővel megcsalod.
2013. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ,hogy milyen szándékkal beszélgetnek...
2013. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nyugodtan lehetnek az embernek ellenkező nemű barátai megcsalás nélkül is.

Hülyeség, hogy nem.

Legalább is úgy mondom, hogy NORMÁLIS emberek között ez minden további nélkül lehetséges.

2013. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"ha szinglik lennénk összejönnénk"--- szóval a barátodat nem szereted. Minek vagy vele egyáltalán?
2013. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet ellenkező nemű barátja bárkinek, az nem bűn, csak jó.

A fészen levő kapcsolat egy kicsit mássá teszi ezt

A beszélgetések tartalma az, ami számít.

Kérdés, hogy miről beszélgettek.

Lehet, hogy egyébként vad idegennel beszélgetsz?

A barátod, partnered ismeri ezt a valakit? Betekintést nyer a levelezésedbe, hogy meggyőzd arról, hogy milyen a viszonyod vele? A fészen névtelenül olyanokat szoktak irkálni, hogy az ember haja az égnek áll. Bizonyítsad be a párodnak, hogy valóban egy barátról van szó. Ismerhesse meg ő is. Kellőképpen bizonyíts be a barátságot, hogy nem egy titkos erotikus beszélgetés. Bízhasson benned a barátod. Ültesd oda a gép mellé, egyszer, amikor beszélgettek. De az a beszélgetés nem egy előre lezsírozott beszélgetés legyen, hanem egy spontán beszélgetés. Tudjon meggyőződni a barátod, hogy nem egy titkos szóbeli kapcsolatról van szó.

2013. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!