Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az ellentétek vonzák egymást?

Figyelt kérdés
Nem reg vagyok egyutt a baratnommel, es kezdem megfigyelni, hogy en amennyire ragaszkodo tipus vagyok, o pont annyira nem, nem nagyon erdeklodik felolem, stb...megertem,hogy ne fussunk egymas utan, de ennyire?
2008. jún. 8. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A párommal hihetetlenül sok dologban hasonlítunk egymásra. Eddig nem igazán vettem észre ellentétes jellemvonást köztünk.


Én nem tulajdonítok ennek az "ellentétek vonzzák egymást" szlogennek túl nagy jelentőséget, mert szerintem nem ezen múlik egy kapcsolat sikere.


Az biztos, hogy van benne izgalom, ha eltérő jellemek jönnek össze.

2008. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem aki ezt a mondást kitalálta, nem a hosszú kapcsolat híve. A párom meg én eléggé hasonlítunk egymásra, úgymond kiegészítjük egymást. Ha nem nagyon érdeklődik felőled, akkor nem tudom hogy még érdemes-e vele lenned, bár te érzed hogy szereted-e és őis szeret téged!
2008. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld megbeszélni vele. Ha neked több találkozásra, érdeklődésre van szükséged mondd el neki. Próbáljátok úgy megoldani, hogy mindkettőtöknek kényelmes legyen. Ha a beszélgetés után sem érzékelsz változást, jobb ha hagyod menni.
2008. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz. Egyszer jártam egy nagyon ellentétes emberrel, de a kapcsolatunk egyszerűen kimerült - elfogytak a beszédtémák, és lapos volt egy kicsit. Szerintem a hasonló , hasonlónak örül mondás sokkal igazabb!
2008. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell lennie hasonló tulajdonságnak (hogy legyen pl. közös téma) - és kell lennie ellentétnek is (hogy legyen, ami ismeretlen, érdekes a másikban).
2008. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ellentétek vonzzák egymást szöveg nem hinném hogy igaz. Pl. ha te szeretnél sokat vele lenni, de neki több szabadság kell, ebből már hosszú kapcsolat nem lehet. Vagy ha más dolgok iránt érdeklődtök az sem túl jó, mert nem találtok közös programokat ahol mindketten jól éreznétek magatokat.
2008. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm..megoszlik a vélemény.Szerintem igaz...párom és köztem sok a közös de van köztünk pár ellentét is.Ezért szerettünk egymásba....
2008. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontosabb h hasonloak legyetek.. en nagyon ellentetes vagyok a baratommal, mindig mindent forditva csinalnank vagy ellentetesen, s gondolkodas is..ebben benne van az is h en jobban ragaszkodok o meg olyan mint a baratnod.S ebbol mi lett? h mindig en engedtem mert o "elhagyott" volna...vagyis sokszor ugy ereztem...h jaj ha ezt meg azt nem teszem nem fogom erdekelni, s szeretetre volt szuksegem s h megkapjam kellett vigyazzak h mit teszek, h nehogy megint eltavolodjon v valami...szerintem beszeld meg,s ha annyira hideg, addig valassz mast amig meg nem keso...nalam nagyon elfajultak a dolgok...es megis meg mindig csakis en kell megertsem ot...erre vigyazz
2008. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát engem sosem vonzottak a velem ellentétes emberek. De ez tudod, attól függ,hogy miben ellentétes. Pl. ha a világról való felfogása, értékrendszere ellentétes a tieddel, abból tényleg nem sül ki semmi jó. Ha csak az érdeklődési köre, az nem lényeg. De az igenis fontos,hogy hasonlóan viszonyuljatok a kapcsolatotokhoz...
2008. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a volt barátomnál ez nem jött be. Ő annyira más ember volt mint én. Őt minden szar dolog érdekelte, engem nem...stb. Az ellentétek nem vonzzák egymást. Főleg ha nagy ellentétről van szó.
2008. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!