Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is hasonlóképpen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is hasonlóképpen, lehet ezek után még újra bízni a lányokban?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam a lányokban, már úgy érzem nincs olyan lány, akivel el tudnék képzelni komolyabb kapcsolatot. A környezetemben is csak rosszindulatú, egymást maró lányokat ismerek. A rendes lányok mintha nem is léteznének én fiúként jobb embernek érzem magam mindegyiknél. Valahogy úgy vagoyk már vele, hogy nekem már csak szexkapcsolat kell és semmi több. A lányokkal csak a baj van, de szexelni meg mindneki szeret és akar.
2013. márc. 6. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Csinálj művaginát magadnak, vegyél guminőt, vagy legyél búza.
2013. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én már rég lemodntam az egészről. ;)
2013. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen, jól teszed! Kíméld meg a nőket magadtól.

Jobb neked és nekik is ha kerülitek egymást.


Verd ki, szívj el egy cigi, aztán lazuljál. Nem muszáj egy nővel komoly kapcsolatot kialakítani, ez nem kötelező, legyél csak magadnak. Senkinek nem lesz baja ettől, nem sajnál érte senki. Szabad akarat van.


A többi normális hapsi meg örül, hogy több jut nekik, egyel kevesebb "vetélytárs".

2013. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hajjajj. Kicsit eros vagy inkabb furcsa kijelentes hogy mindegyiknel jobb embernek erzem magam. Nezz magadba!Ha csak a szexre hajtasz akkor mit varsz?A rendes nem mennek bele egyejszakas kalandba.Senkirol nem szabad aut gondolni hogy rossz ember vagy nem megfelelo tagja a tarsadalomnak csak mert nem tetszik a stilusa. Az emberek altalaban ugy viselkednek a masikkal ahogyan veluk is viselkednek. Rendes marpedig vannak. Ha te bem talalsz akkor 2 eset all fenn. 1:Be vagy szukulve es nem veszed eszre a korulotted levoket.2:bunko es arrogansan viselkedsz. Nem akartam ennyire szokimondo lenni. 22/F
2013. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is elegem van a hapsikból, terhes barátnőmet ott hagyta egy, enyém is félrement anno, apám k*rvázik a nője mellett, biztos ez a tuti megoldás, hogy mindegyiket egy kalap alá veszem, mert ugyanolyan sz*r mind!
2013. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is óriásit csalódtam a nőkben, mert kihasználtak, és csak a addig kellettem amíg pénzem volt. Persze kapcsolatom van, de nem hagyom, hogy a fejemre nőjenek és dirigáljanak, vagy a tulajdonomra ácsingózzanak. Most így működik nagyjából.

Nézz utána ennek: Shit-teszt. És élj ennek megfelelően. Bár a bosszúálló típustól ez sem véd meg.

2013. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a lányokban kell megbízni. Majd ha találsz EGY normális lányt, akkor benne kell megbízni, már persze ha komoly kapcsolatot akarsz vele.

Egyébként meg nem is értem milyen hülye logika ez. Gondolom nem csak lányokban csalódtál eddig, nem csak velük volt problémád... de még ha csak velük volt is, akkor se értem. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha pl. öt buszsofőr bunkó volt velem, akkor nem fogom azt feltételezni, hogy a világ összes buszsofőrje bunkó.

Attól, hogy te nem ismersz normális lányokat, még léteznek. Érdekes módon én ismerek normális lányokat is meg srácokat is, úgyhogy elképzelhető, hogy veled van a baj. 24/L

2013. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok álszent :)
2013. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!