Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik a barátom. Én tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a barátom. Én tehetek róla? Fiúk, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt (amíg én suliban voltam) -mint kiderült, a barátom találkozott az egyik haverjával. Hazaértem és egy kicsit spicces állapotban találtam, amint ezt úgy próbálta leplezni, hogy aludni próbált. De ahogy beléptem a lakásba, már valami nem stimmelt, olyan rossz érzésem volt. Elkezdtem faggatni, de nem akarta megmondani az igazságot, rögtön arra gondoltam, hogy valami nő van a dologban, hiszen mást miért akarna ennyire titkolni. Elöntötte a sz@r az agyamat és belenéztem a telefonjába (azelőtt ilyet sosem tettem) és láttam, hogy csak a haverjával beszélt meg egy találkozót....

Iszogattak, becsiccsentettek, nem is ez a probléma. De ezt miért kell eltitkolni?? Oké, volt, hogy arra a srácra nagyon mérges voltam, mert ő nekem is nagyon jó barátom és olyan tett, ami elsősorban a kapcsolatunkat ronthatja el, de neki barátnak megmaradt volna a pasim. Ezért egy ideig nem díjaztam ha vele találkozik, de kettesben ritkán fordult elő, mert mivel nekem is a haverom én is mentem.

Egy fiú ezt miért akarná eltitkolni??


2013. márc. 6. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nagyon nehéz kérdés, csak tippelni tudok. Lehet, becsiccsentve rosszul mérte föl, hogy reagálnál, ezért akarta eltitkolni.
2013. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Paulik Áron ***** válasza:

A fiúk nem csak azt hajlamosak eltitkolni, ha félrelépnek. Nagyon erős blokk az is, ha szégyellnek valamit, vagy nem biztosak a dolgukban.

Szerintem amit tehetsz, az az, hogy kifejezed felé, hogy szereted, bízol benne, és úgy viselkedsz, hogy ezt tényleg érezze is, így tuti könnyebben nyílik meg feléd.

Semmiképp ne őt magát ítéld el, csak azt, amit csinált. Nehéz, de lehetséges :)

Értesd meg vele azt is, hogy felesleges titkolóznia, neked úgyis antennád van az ilyesmire...

23/F

2013. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt mondta FÉLT, mert nem tudta , hogy fogok reagálni erre..

mintha valami büdös boszorkány lennék.. oké, nem díjaztam, hogy 12:30-kor már be volt csiccsentve,de nem volt ma órája, talákozott a haverjával. túlélhető.

viszont tényleg nem értem, hogy ha tényleg csak ennyi volt a dolog, akkor miért kell titkolóznia?

Köszönöm a választ :)

2013. márc. 6. 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:

15:15 ös! Neked is köszönöm!

Az elején persze kiborultam, de mikor megbeszéltük mondtam neki, hogy feleslegesen titkolóznia. Azért is , mert egy 2 éves kapcsolatban már ismerjük eléggé egymást, meg úgyis kiderül...

Igazából ha belegondolok lehet, hogy lelkiismeret furdalása volt...az nem lehet?

2013. márc. 6. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bújj oda hozzá és mond meg neki, hogy megijedtél hogy egy másik nő van a dologban, mert szereted és féltél hogy elveszíted. Sajnálod, hogy nem bíztál benne. És szeretnéd, ha nem titkolná el előled a dolgokat, úgy nem fogsz kiakadni egy sörözés miatt. :)

A kérdésedre pedig.. mikor először elolvastam a "címet", akkor arra gondoltam, hogy azt fogom írni, hogy nem tehetsz arról, ha más hazudik és verd ki ezt a hülyeséget a fejedből. Viszont ahogy elolvastam a sztorit, a válaszom lehet. Én utálok hazudni, de szoktam néha a szüleimnek, mert iszonyatosan szigorúak és ha mondjuk bejön egy elégtelen osztályzat, kijavítom és az átlagát mondom nekik , hogy kao annyist kaptam. Mert félek. Tudom, hogy mi lenne, ha megmondanám. Ezért ilyen módon simítom el.

Ebből levonhatod a következtetést. :) Valószínűleg attól félt, hogy kiakadsz. Nem jött össze, még jobban kiakadtál. Ő is sajnálja szerintem, és meg lehet érteni.

2013. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Be volt csiccsentve, mint te is írtad...ilyenkor sosem úgy viselkedik az ember ahogy az várható lenne vagy ahogy az megszokott. Szerintem simán lehetséges, hogy tényleg félt abban a pillanatban bevallani mert máshogy mérte fel a helyzetet...vagy úgy játszódott le benne mintha hatalmas bűnt követett volna el ellened
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ezt akarta elkerülni, nézz magadra, hogy viselkedsz:)

Tudta, hogy nem szereted, ha azzal a sráccal találkozik, hát persze, hogy nem köti az orrodra, nem önmaga ellensége ő sem. Bebukta, és te választ vársz arra, miért akarta eltitkolni, pedig ha külső szemmel próbálsz a kialakult helyzetre tekinteni, már meg is van a válasz.

2013. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!