Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi vagy hazudik a barátom?

Figyelt kérdés
Soha nem hallottam arról, hogy egy férfinek ennyire kevés igénye legyen a szexre. A barátom viszont ilyen. Egy éve vagyunk együtt, és jó ha egy héten 1-2szer van valami... Ezerszer kérdeztem már, hogy nem kíván engem (van pár plusz kiló rajtam), valamit nem csinálok jól, vagy valami egyéb gond van-e, de azt mondja az égvilágon semmi baj nincs, nagyon szeret, tetszem neki, kíván is csak nem úgy és nem annyiszor ahányszor esetleg én, fáradt is a meló miatt, sok a gondja stb. Ha viszont összejön valami, akkor nagyon jó.
2013. febr. 19. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, nem kell mindjárt lebúzázni vagy töketlenezni
2013. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
valaki jól lakik egy lekváros buktával, van aki hárommal. ez ilyen.:)
2013. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ismerek ilyet, én sem értem annyira, de hallottam már ilyenről közvetlen környezetemben
2013. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam rá ilyeneket, érzelmes típus, csak attól tartok, hogy esetleg megcsal, vagy nem kíván engem.
2013. febr. 19. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van bőven, bár ez szerintem attól is függ mennyit találkoztok. Persze ha túl sokat dolgozik, akkor előfordulhat, hogy élni sincs sok ereje utána, nem hogy szeretkezni veled. Bár szerintem inkább arról lehet szó, hogy nem lenne kapacitása arra, hogy úgy teljesítse, ahogy szeretne... Legalábbis én ezt tudok elképzelni magamból kiindulva.
2013. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle ember van, sokféle libidóval. Ez teljesen normális, ahogy az is, hogy más meg napi ötször kívánja, vagy esteleg teljesen aszexuális.

A férfiak persze szeretnek magukról cassanovás képet kialakítani, mert társadalmilag az az elfogadott, aki meg nem ilyen, az vagy hallgat vagy hazudik valamit.

2013. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen, és az a heti 1-2 még nem is mondható olyan hű de borzasztóan alacsony igénynek.
2013. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most pl. három hete nem volt semmi. Az igazsághoz azonban hozzá tartozik, hogy nagyon ritkán vagyunk kettesben, így nehezen is kivitelezhető.
2013. febr. 19. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos alacsony a tesztoszteron szintje. Vagy csak aszexuális.
2013. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért aszexuálisnak nem nevezném...
2013. febr. 19. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!