Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek hogy esik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy esik ha a párotok ilyet mond?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást, jó a kapcsolatunk. Igaz én nagyon féltékeny vagyok. :) ha tévézünk olykor megkérdezem tőle, hogy tetszik e neki a képernyőn szereplő nő. Ő ugye megmondja, hogy szerinte szép e vagy nem. Nekem néha olyan rosszul esik ha azt mondja, hogy szép. Nyilván jó, hogy megmondja, és nem hazudik és nem vakságot fogadtunk hanem hűséget de nekem ez rontja az önérzetem. Nálatok hogy van ez?
2013. márc. 7. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Minek kerdezed, ha rosszul esik?
2013. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is igy voltam 17 évesen Szerencsére már kinöttem belőle. Ha nem kérdezed nem fog rosszul esni ilyen egyszerű. Nagyon hülye szokás.... 28/N
2013. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha felteszel egy kérdést, amire tudod, hogy számodra kifogásolható válasz is érkezhet, akkor fogadd is!
2013. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod elviselni a választ, akkor minek kérdezed meg?
2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nem érdekelne mert én is megnézek más fiút, de csak őt szeretem és ő is engem
2013. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát basszus... Ezen ne lovagolj. Igen, egy icipicit nekem is rosszul esik de na... hogy te ezen ennyire gondolkodsz az kicsit sok. Persze hogy az embernek tetszenek a szép dolgok. Neked is tetszik egy szép pasi.... És akkor mi van?
2013. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha ezen kiakadsz, sose kérdezd meg tőle, hogy milyen rajtad egy ruha vagy kövér vagy-e.
2013. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmit kérdezgetni tőle. Maximum ha én találok nagyon szépnek egy nőt, akkor én mondom neki, hogy milyen szép ez a csaj. Ő meg vagy azt mondja rá, hogy szerinte annyira nem, vagy azt, hogy igen, végül is nem csúnya. Kb. ennyiben merül ki a társalgásunk a tévében szereplő hölgyekkel külsejével kapcsolatban.
2013. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg oszinteseget varsz tole vagy azt, hogy hazudjon a kedvedert? egy lany
2013. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel akkor hülyeségeket?


Te mit szólnál, ha tőled kérdezné meg, hogy tetszik-e pl. Brad Pitt vagy más pasi, és ha azt mered válaszolni, hogy igen, ez egy jó pasi, akkor hisztizne?

2013. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!