Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valakinek olyan gyorsan, könnyen összejön egy újabb kapcsolat, valaki meg akár éveket is vár és egyáltalán nem szebb az egyik vagy a másik?

Figyelt kérdés
Én már egy éve várom a párom, és nem akar összejönni és vannak emberek, akiknek 1-2 hónap után összejön ismét egy kapcsolat. Szerintetek ez mitől függ, miért van ez, szerencse lenne?
2013. márc. 4. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Köze nincs a szerencséhez, és a külső nem minden. Ha jó a dumád akkor pikk-pakk fel tudsz szedni nőket átlagos külsővel is, viszont ha tutyimutyi vagy akkor jóval nehezebb a helyzet.
2013. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21 éve várom a párom. Szerintem félrehord a GPS-e...
2013. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emberek igényei mind-mind mások. A többség beéri kevébé igényes partnerrel is, akivel kijönnek ugyan (néha még azt se), de nincs meg a szerelem, csak a testi vonzalom.


Na ők hamar találnak partnert, de nem is fog nekik olyan sokáig tartani a kapcsolatuk, mint annak, aki a szerelmet keresi és megtalálja a partnert, akivel összepasszolnak igazán.

2013. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem várom. Majd egyszer betalál. Addig meg élem nyomorult, siralmas, szánalmas életem!


(Remélem vágható, hogy ez cinizmus az oldal mai kérdéseire)

2013. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye ember könnyen talál párt,normális ember nehezebben,de ez sok mindentől függ
2013. márc. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

érdekes a kérdés

minél jobban akarod annál inkább nem sikerül, sőt egyre szarabb

amire keresek arra nincs, amire nem keresek arra folyamatosan lenne

keres - kínál nem ugyan az

ez nem szerencse, de engem tényleg mindenki megtalál akinek nyűgje van

erre nagyon semmi értelmeset nem tudok mondani N

2013. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de már ott tartok,hogy ha összejövök egy nem őrült csajjal én biz'isten megkérem egy hét után.
2013. márc. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nekem is nagyon nehezen megy a pártalálás, ha épp egyedül vagyok. Épp ezért szakításkor mindig azt kell mérlegelnem, hogy évekig leszek egyedül. Vagy akár tovább. És ennek nem az az oka, hogy nem lenne előnyös külsőm.
2013. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 1 éve várom a párom de nem találtam olyan lányt aki szép arcú, nagymellű, szőke hajú, divatosan öltözködik, szeret engem, megőrül értem, kedves, jó az ágyban, és végül de nem utolsó sorban az apja egy kőgazdag üzletember ezért iPhone 5-öst vett a lányának.

Szerintem nincsenek nagy elvárásaim....

2013. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!