Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha a barátnőm azért veszekszik és ordibál velem, mert megbeszéltük, hogy majd visszahív egy 3/4 óra múlva, de én nem tudtam felvenni, mert elfelejtettem, hogy le van némítva a telefonom és nem is rezgett?

2013. márc. 7. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és fél óráig hívogatott.
2013. márc. 7. 17:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem :D
2013. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátnöd lehetne türelmesebb és megértöbb. Semmiképpen nem kellett volna leb*sznia ezért. Te szegény:)
2013. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D'a ***** válasza:
ez óvoda :D de mind kettőtöknek :)
2013. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Normális! Megigérted, és szeret és törődik vele, és az ilyen apró dolgokbl az jön le neki, hogy te nem így vagy vele ... nem kezdj vele veszekedni, kérj bocsánatot mondj neki szépeket csak csendbe mosolygva ...
2013. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan szakitsatok! Nem valo nektek a párkapcsolat. Ha ilyen dolgokat nem tudtok egymással kulturáltan megbeszélni, mi lesz a komolyabb dolgokkal?
2013. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as énis így gondoltam volna eddig amíg a barátom nem hívott és fel se vette amikor én hívtam ... akkor úgy más volt, külsö szemmel semmiség belölről eshet rosszul ...
2013. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ebből van ekkora gond

ez igen mi lesz később mikor komoly problémát kell majd megoldanotok?

nem tudom nekem soha nincs a seggemben a telefon, na én pont fordítva szoktam lenni, engem keresnek én meg nem figyelem, ezt már tudják rólam, így nem gáz

szóval Te tudod mit csinálsz, de hagyjad lehiggadni, aztán megbeszélni, egy kis alkalmazkodás N

2013. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit igért meg? Azért tanulj már meg olvasni:) Mindenkivel elöfordul,h elfelejti a telóját felhangositani, vagy,h megbeszélték,h felhivja. Ez bárkivel elöfordul, nem kell rögtön kiakadni. Sztem.
2013. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fospuska ***** válasza:
nekem a munkámból kifolyólag előfordul,hogy egész nap nem tudom felvenni és hívni sem tudom,csak ha végeztem. az összes hozzáfűznivalója: na végre...!
2013. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!