Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú pár hete nagyon elkezdett tetszeni és el akarom mondani neki de neki más tetszik és segítek neki néhány kérdésben a lányról de nekem mégis tetszik mit csináljak hogy mondjam el?

2013. márc. 7. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM A LÁNYNAK KELL UDVAROLNIA! Ha tetszel egy fiúnak, úgyis lép, ha meg nem lép, csak magadat teszed nevetségessé, ha elkezdesz rámászni...
2013. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Udvarolni nem a te dolgod, még a végén valaki félre érti, vagy kellemetlen helyzetbe kerülsz. Kimutatni a tetszésedet és megtenni az első lépést két külön dolog, az utóbbi nem a te dolgod.
2013. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első te nagyon okos vagy! Mégis mi baja lesz ha megmondja neki? Miért kell csak a fiúnak kezdeményezni, ha tetszik neki akkor beszéljen vele, kész.


Szerintem ha kettesbe maradtok akkor mond neki, hogy valamit szeretnél elmondani neki és akkor közöld vele. Sok sikert! :)

2013. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H*lyeség.És ha félénk a fiú? Vagy nem vette még ÚGY észre a lányt? Nyugodtan mondd:)
2013. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyes-kettes nem azt kérdeztem hogy lesz nekem rossz és hogy kinek kell először udvarolnia :/
2013. márc. 7. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és a srác?
2013. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!