Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az utóbbi vitáink miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utóbbi vitáink miatt úgy döntöttem, összeszedem magam és "normális" leszek, mondjam el a tervem a barátomnak, vagy csak csináljam?

Figyelt kérdés

Volt egy pár apróság az utóbbi hetekben, amiken veszekedtünk, pedig nem lett volna muszáj... Megsértődtem jó pár dolgon, féltékenykedés...

Mérges vagyok magamra és nem akarok ilyen lenni, de beszéljek erről a barátommal? Mindegyik vita rendbejött hamar. Lehet, hogy ő nem látja olyan vészesen a dolgokat, akkor minek hívjam fel rá a figyelmét? És lehet, hogy "segget csinálok a számból", ha pl. a féltékenységet nem tudom olyan hatékonyan leküzdeni, ami sajnos elég valószínű. Másrészt lehet, hogy örülne neki, hogy látom a hibáimat.



2013. márc. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell szólni, elég, ha normális leszel. majd pár hónap múlva elmondhatod, hogy na nézd megváltoztam
2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fospuska ***** válasza:
jaja,csak csináld. ne ígérgess,látni fogja.:)
2013. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy csináljam?:D
2013. márc. 5. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak csináld, majd észreveszi! Meg azt nem díjazná, ha beszélsz róla, de mondjuk nem csinálod végül meg.
2013. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízz meg benne. Ha elönti az agyad a köd, akkor szépen higgadj le, ne lássa rajtad, rendezd el magadban csendesen. Én így tennék legalábbis.

Ja és szintén nem szólnék neki.:)

2013. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ha elönti az agyad a köd" ez mekkora szöveg sírok b!szki :D
2013. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!