Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit találkozol hetente a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit találkozol hetente a pároddal?

Figyelt kérdés
Elég ez a találkozás neked?
2013. márc. 8. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 napot együtt vagyunk, nekem ez kevés, szeretnék minden nap vele lenni :(
2013. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindennap találkozunk mert egy suliba járunk:))) amugymeg hetente kb 5ször találkozunk simán is:)
2013. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igyekszünk hétközben együtt jönni-menni, illetve hétvégeken vagy nála alszunk, vagy nálam. Ez így tök jó :)
2013. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hétköznap X órától estig (attól függ hogy érek haza), plussz péntek du-ntól hétfő reggelig és folytatódik a kör :))
2013. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer.
2013. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk elég érdekes; mivel egy reptéri társaságnál dolgozik, ezért 3 napot melózik, és 3 napot van otthon. Szóval átlagosan hetente 1-2 napot találkozunk, és ha nekem is lesz munkám, ami inkább 5*8 órás lesz, és pont hétvégén dolgozik... akkor megszívtuk.
2013. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hétvégente péntektől vasárnapi, vagy hétfő reggelig, vagy szombattól hétfőig, vagy vasárnaptól hétfőig, mikor hogy alakul. Nem, nem elég, borzasztóan kevésnek tartom. De még egy ideig sajnos így lesz. 21L
2013. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ivilicious ***** válasza:
mindennap, mert együtt élünk
2013. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heti 2x. Nem, nagyon kevés nekem, de sokat dolgozik. :(
2013. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

heti 1-2, de nagyon kevés. Minden nap beszélünk 1-2-3 órát skypeon, de az nem olyan

Ráadásul van hogy találkozunk és akkor se tudunk kettesben lenni, mert vagy nekem van ott haver vagy neki barátnője

2013. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!