Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az elittársk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elittárskereső oldalról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
átverés
2013. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Mátyás Richárd válasza:
Hát egy jó választás esetén működi fél éve vagyok barátnömel már együtt és jegyesek vagyunk így csak ajánlani tudom
2013. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ma 12:36


Értem...de a valóéletben nem tudsz ingyen ismerkedni vagy mi?Soha nem értettem...na mindegy ti tudjátok.

2013. márc. 8. 12:39
 4/20 anonim ***** válasza:

Annyiból jó lehet, bár kétlem ezt is, h ha diplomások vannak fent akkor annyira hülyék már nem lehetnek.

Tudom nem sokat jelent a diploma, de voltam fent egy évet máshol és azért ott elő jött, h kinek mi a végzettsége.

A legtöbb diploma nélküli írni se tudott....

2013. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ivilicious ***** válasza:
23%
ilyen hlyeséget....mert a diplomás máshogy fog leszopni?.....
2013. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 12:40


Ez egy baromság,nyílván vannak ilyenek is de aki írni nem tud,annak max 8 általánosa van.Arról nem beszélve hogy én is láttam diplomást aki nem tudott helyesen írni,és ha az kell a boldogságodhoz hogy éppen hova teszi ki a vesszőt akkor gratulálok...lehet hogy nem ír helyesen de lehet hogy jobb rálátása van az életre és mondjuk sokkal többet keres és rendesebb ember pl egy szakmunkás.

2013. márc. 8. 12:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy lehet, hogy még mindig reklámozzák, mikor mindenki tudja, hogy átverés.
2013. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem vesszőhibákról beszélek, az én írásom se 100%-os.

Hanem ilyenekről:

"Jok a képejid"

"Miko tucc irni?"

"Aranyos vaggy!"

Ilyen emberekről ne magyarázd már meg nekem, h milyen jó rálátása van az életről.

Saját magára igénytelen, ha nem tud írni.

2013. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szívből gyűlölöm az összes létező társkeresőt.
2013. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azért az is egy elég vad sztereotípia,hogy aki diplomás az feltétlenül értelmes is.Ismerek olyan diplomást,aki a diploma ellenére nem képes felfogni valamit,még akkor sem,hogyha ötször mondom el neki.Szóval lehetne vitatkozni,arról,hogy ki mennyire értelmes a végzettségét tekintve.

Ezen az elittárskeresőn csak azért akadnak ki sokan,mert azt sugallja,hogy akinek nincs diplomája,az alsóbbrendű,vagy kevesebb,mint az aki van.

Amúgy f@szság a társkereső.Inkább döglök meg egyedül,minthogy ilyenre vetemedjek.

2013. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!