Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szakítottam a barátommal, ám egy társkereső oldalról kép nélkül megkerestem, ráírtam, és már kb.6 hete napi szinten levelezünk. Rólam hallani sem akar, de idegenként kedvel nagyon. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, és tudtam, hogy ő már társkereső oldalon ismerkedik. Ráírtam, törölte magát, mert annyira megkedvelt. Naponta 100 mail-t is váltunk. Hazudtam neki nevemet, lakóhelyemet illetően. Kedvel engem ismeretlenként.
2012. szept. 29. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
fura vagy nagyon. csak nem értem ez mire jó.
2012. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiányzik nagyon! És nem akarok nem tudni róla. Mi van vele stb.
2012. szept. 29. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenre már én is gondoltam. A lehető legnagyobb hülyeség, amit az elkeseredettség szülhet.
2012. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rákérdezett kétszer, hogy én vagyok e. Letagadtam! Úgy elmondanám neki, hogy az a lány akivel késő estig szerelmes számokat küld az én vagyok!
2012. szept. 29. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h ki vagy. De ha te szakítottál, akkor mit akarsz tőle? Ha meg azért dobtad mert már fönt volt a társkeresőn.....
2012. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő szakított.
2012. szept. 29. 23:26
 7/9 Pixi3 ***** válasza:
Ebből sehogy sem jössz ki jól. 3 véglet van. 2 ugyanaz, (megmondod neki, megszakítja veled a kapcsolatot vagy te szakítod meg mert ebből máshogy nem lehet kimászni) a 3. megmondod neki, megbeszélitek újraösszejöttök v kibékültök stb.
2012. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem merem megmondani, mert a facebookról is letiltott. Párszor előfordult, de kibékültünk 4-5 nap után.De most már több, mint két hónapja nem is láttam.
2012. szept. 29. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ha van egy kis esze, akkor mar tobb mint sejti h Te vagy. Hisz nem kerdezte volna meg ketszer is.

Engem is megprobaltak igy "megvezetni" parszor, de ha odafigyel az ember, akkor kismillio olyan dolog van, amibol le lehet vagni h ki az.


En a helyedben nem mondanam meg neki h ki is vagy, egyszeruen csak eloadnam h lett vkim es most vele akarok 1005ban foglalkozni es lelepnek, nem keresnem tobbet.

2012. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!