Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dadogós srácnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dadogós srácnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Beszédhibám van, és elég kellemetlen. Genetikailag örököltem... Nem mindig dadogok, csak mondjuk mondatkezdésnél, vagy k,t,m betűs szavaknál.

Sokszor olyan rosszul érzem magam, hogy többször is meg kell ismételnem egy lánynak amit mondani akarok, és mindig ugyanúgy beledadogok, és akkor máshogy mondom ami meg tök gázos. Még nem sok lánynál próbálkoztam, de náluk egyértelmű nem volt a válasz.

Felötlött bennem a kérdés, hogy lehet-e egyáltalán ilyen beszédhibával barátnőm? Mert gondolom ez ilyenkor nem csak nekem cinkes, hanem neki is...

17/F


2013. márc. 8. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első, te hülye vagy.

Kérdező, az én barátom raccsol (igaz, csak enyhén, de mégis), és én ezt kifejezetten aranyosnak tartom :) Szerintem nem azért volt nemleges a válasz a lányoktól, mert dadogsz, értelmes ember ez miatt nem utasít el senkit. Szerintem máshol van a hiba.

De ha téged nagyon zavar, esetleg keress fel egy logopédust, talán tud tippeket adni a kezelésére. :)

2013. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

első te egy paraszt vagy..

persze hogy lehet barátnőd, meg kell találnod azt aki azért szeret ami vagy:)

2013. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nemrég ért véget egy kapcsolatom (3 évig tartott) egy olyan sráccal aki dadogott (na nem emiatt lett vége)! Nála nagyon durva volt mert volt időszaka amikor alig tudott megszólalni és egy értelmes mondatot nem tudott egészben elmondani! Én a dadogása mögé láttam és azért szerettem amilyen ő valójában volt, dadogósan, mindenesen...imádtam.

A második hozzászólónak igaza van, nem az a hiba.

Én azt gondolom, hogy egy ilyen helyzethez érettnek kell lenni és itt nem a korra gondolok.

Előttem viszont a volt barátomnak is nagyon nehéz volt. Rengeteg nemet kapott, az arcába röhögtek, hogy mit képzel.

Biztosan fogsz találni magadnak egy lányt, de az bizony időbe telik, nagyon kevés az aki ezzel együtt tud élni és el fogja fogadni, de kívánom, hogy találd meg te is :)

2013. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Egy-két dadogós ismerősöm van, az egyik ráadásul még hadar is, többször is meg kell kérni néha, hogy ismételje el azt, amit mondott. Mindnek van barátnője, párja, felesége.
2013. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia első!

Meg tudnád mondani, hogy hogyan tudnálak majd az életben elkerülni, ha véletlenül találkoznánk?

Miről lehet megismerni téged már jó messziről?

Előre is köszi.

2013. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok dadogós ismerősöm, mindegyiknek van (vagy ha aktuálisan nem is, de), volt párja. Aki ilyenen fennakad, meg se érdemli a figyelmed :) engem nem szokott érdekelni a társaságban a dadogás, annyira megszoktuk, hogy fel se tűnik.. megvárjuk, míg végére ér a mondatnak és kész. Kit izgat, ha tovább tart neki pár dolog, mint nekem?
2013. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
nenenenem lelelelehet bababa...csajod sosososose
2013. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Lelele lehet bababababarátnőd aki szeszeszeret. :)
2013. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat! :)
2013. márc. 8. 15:31
 10/12 anonim válasza:
ahhhahhaha szerintem az olyan arannyos! 15 L
2013. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!