Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dadogós srácnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dadogós srácnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Beszédhibám van, és elég kellemetlen. Genetikailag örököltem... Nem mindig dadogok, csak mondjuk mondatkezdésnél, vagy k,t,m betűs szavaknál.

Sokszor olyan rosszul érzem magam, hogy többször is meg kell ismételnem egy lánynak amit mondani akarok, és mindig ugyanúgy beledadogok, és akkor máshogy mondom ami meg tök gázos. Még nem sok lánynál próbálkoztam, de náluk egyértelmű nem volt a válasz.

Felötlött bennem a kérdés, hogy lehet-e egyáltalán ilyen beszédhibával barátnőm? Mert gondolom ez ilyenkor nem csak nekem cinkes, hanem neki is...

17/F


2013. márc. 8. 13:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
hasonló helyzetben járok veled kérdező én bennem is tegnap jött elő a kérdés. én nem tom h genetikailag van-e nálam bár egyik ismerősöm dadogott miután történt vele egy baleset apám pedig raccsolt egy időben mikor gyerek volt. nálam akkor jött elő mikor oviban elkezdtem hadarni gyorsan beszélni és ezután rosszabb lett. járok logopédushoz már régóta hol segített hol nem. most próbálok rászokni arra h nyújtottan esetleg szótagolva és halkan kezdek beszélni. barátőm még nekem sem volt. 16/f
2013. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azóta már találtam egy barátnőt :) És nem zavarja a dadogásom :D
2013. júl. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!