Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? És egyébként is, kezdjek kétségbe esni?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, szép kapcsolatunk van. Viszont én mostanság észrevettem magamon, hogy hiányolom az izgalmat, az első csókot...stb. Van egy férfi a munkahelyemen, aki mellett mindig zavarban vagyok és ideges vagyok, egyáltalán nem tudok természetesen viselkedni, egyszerűen érzem a jelenlétét. Nagyon jóképűnek, férfiasnak látom és szoktam róla fantáziálni. Szörnyen bűntudatom van. Már gondolkodtam azon, hogy vajon ez a véget jelenti? Szakítanom kellene a párommal, mert már nem tartom őt izgalmasnak? Viszont azt érzem, hogy nem tudnék vele szakítani. Szeretem őt. Már annyi mindent megéltünk együtt, két éve együtt is élünk. Ne aggódjak e miatt? Ez teljesen normális ennyi év után?
2009. szept. 13. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a megcsalás a fejben kezdődik el, de az ami veled van, az nem megcsalás szerintem. Addíg míg azt mondod, hogy szereted a párod és nem akarod megcsalni, addig nem megcsalás. Akkortól megcsalás, ha már azon gondolkozol, hogy hogyan játszd ki a párodat, hogy a másik pasival is együtt lehet.

Próbáld meg elhesegetni a gondolatot. Csináljatok közös programokat a pároddal. Valószínűleg csak egy picit ellaposodott a kapcsolatotok és valami izgalomra vágysz.

2009. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
én úgy gondolom, onnantól számít megcsalásnak valami, hogyha már nem úgy érsz hozzá egy ellenkező neműhöz, mint ahogy egy haverhoz szoktál...ha megcsapkodod a hátát vagy hasonló, az még nem, de ha megöleled, odabújsz hozzá, az már igen....hiába ez még nem feltétlen erotikus tartalmú, de akkor is gyengéd érzelmekről árulkodik....innentől kezdve természetesen a csók,a gyengéd érintés és főleg a szex már mind megcsalás...de ez egyénenként változó..ez az én véleményem, de van pl, aki már csak a szexet tartja annak, de van olyan, aki már csak a gondolatot is
2009. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után(6 év) normális,hogy kicsit laposodik a kapcsolat.Hűséget fogadtál,nem vakságot.Amíg csak a fejedben van a dolog,az nem megcsalás.

Én a helyedben azért átgondolnám,hogy újításokat vezetnék be a párkapcsolatomba,amit régen csináltatok,de mostmár nem,vagy teljesen új dolgokat vezetnék be.

No meg azt is átgondolnám,hogy nem lehet-e az hogy inkább már megszokás ez a kapcsolat neked,ragaszkodsz hozzá,de ennyi.Egyszerűen megszoktad és kényelmes,nehéz a váltás.

2009. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy az utóbbi 2 évben, állandóan, éjt-nappallá téve dolgozik.
2009. szept. 13. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről a munka dologról dumálnotok kéne. Aztán ha nem válik be, ultimátumot adsz: vagy megpróbálja kezelni a dolgokat, és együtt rámentek arra, hogy izgibb legyen a kapcsolat, vagy vége. Ha megismerkedsz vkivel akivel jobban érzed magad stb. akkor nincs értelme húzni a dolgokat, csak a megszokás miatt. Szerintem.
2009. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is félek, hogy ő a biztonságot jelenti nekem, a biztos pontot az életemben.
2009. szept. 13. 16:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről a sok munkárol, azt mondta, hogy még 1-2 hónapot bírjak ki, aztán pihenni fog.
2009. szept. 13. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg pihenni tud majd - legalább néha fürdesd le te. Mondjuk olyankor, amikor pihentebb egy kicsit (hétvégén, ilyesmi). Lehet, hogy egészen új dolgok fognak majd történni :-)
2009. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves segítő válaszokat és tanácsokat! Már jeleztem neki, hogy ha nem lesz nagyon fáradt és lesz kedve hozzá, akkor szeretném, ha beszélgetnénk egy nagyot.
2009. szept. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!