Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én 15 éves a srác meg 22 ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 15 éves a srác meg 22 . Sok a korkülönbség? Vagy eggyáltalán mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég sok..egy 22 éves srácnak nem egy 15 éves lányra van szüksége szerintem
2009. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

sok.

mások az igényeitek. te még gyerek vagy, ő már majdnem egy felnőtt férfi.

persze vannak kivételek. de elég sok 20onéves srác kihasználja a naiv kis tizenéves lánykákat.

ja, és: egyáltalán, nem pedig eggyáltalán.

üdv.

2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
A 15 éves korod miatt elég határeset, ha 17 lennél az még elmenne, amúgy maga a 7 év nem baj, de nagyon fiatal vagy még egy 22 éves pasihoz. De semmi közöm hozzá, magánügyetek!
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok. Ettől még működhet.
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
most meg sok. 5ev mulva nem lesz
2009. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves koromban ismertem meg a barátom amikor ő 22 volt, eddig 1 évig vagyunk együtt, de nagyon úgynéz ki hogy még lesz folytatása. Ha szeretitek egymást akkor ekkora korkülömbség még belefér szerintem.
2009. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) Sokat gondolkozom a dolgon, de attol félek csak kihasználás lesz a vége. És azon kivül hogy 15 vagyok, még ő is lenne az első. Vagyis hogy nekem még sosem volt pasim :S
2009. szept. 14. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Szijja!

Én most pont 15 vagyok a a barátom meg 26. 14 voltam, amikor találkoztunk először. És pont egy buszmegállóban. Annyira megtetszett már az első pillanattól fogva. :) barátnőmmel voltam, beszéltek valamiről, de én egyszerűen nem is hallottam, csak őt néztem. Olyan erősen dobogott a szívem, mintha futottam volna. Először úgy tűnt, hogy nem vett észre. Néha mintha odanézett volna, de aztán gyorsan elfordult. Nem tudtam mire vélni. Ez így ment néhány hónapig. Mivel közeledett a nyár kapóra jött, mindig valami kis egyrészes miniruhát vettem fel meg magassarkút. De hiába még jobban nem mert rám nézni. Én akkor azt hittem azért mert nem tetszek neki. Nem tudtam, hogy hány éves. Egy kicsivel fiatalabbnak hittem, de azt tudtam, hogy 20-on felül van. Mindig csak rá gondoltam. Nem tudtam koncentrálni a suliban az átlagom romlott. Naphosszat csak az ágyamban hevertem, többször magamhoz nyúltam, mikor rágondoltam. Ő mindig valami korábbi busszal ment el, ezért már jó korán odamentem, hogy többet láthassam. Dícsértek is a tanárok, hogy most már mindig időben beérek, addig meg állandóan elkéstem. Egy hűvös reggelen nagyon fáztam és önkéntelenül is remegtem. Ekkor odajött, mélyen a szemembe nézett és felajánlotta, hogy odaadja a pulóverét. Hirtelen nem tudtam felelni, erre levette és rám terítette. Először elkezdett valamiről beszélgetni, majd úgy tűnt mintha kicsit zavarban lenne. Én is abban voltam. Aztán jött a busz és azt mondta neki most mennie kell, mire visszaakartam adni a pulóvert, de ő csak legyintett és felpattant. Én meg ott maradtam a pulóverrel és a suliban nem győztem hárítani a kérdéseket, hogy honnan van. De úgy örültem! Úgy dobogott a szívem! Este mondanom sem kell a pulcsival aludtam. XD Magamhoz öleltem és magamba szívtam az illatát. A másnapot ezerszer is átgondoltam, hogy majd hogyan szólítom, mi lesz. Amikor odakerült a sor mégis zavarban voltam, alig tudtam mondani valamit. Szerencsére ott volt nálam a pulcsi, amit vissza kellett adnom. De mivel most is elég hűvös volt ő felajánlotta, hogy maradhat még ma nálam. Erre én azt feletem, hogy: "Akkor ez mindig így fog menni, amíg hűvös van?" Erre ő azt mondta addig amíg rendesen fel nem öltözök. Én erre azt feleltem, hogy meg kell beszélnünk egy időpontot, amikor átadhatom a pulcsit, mert így reggel akkor nem fog összejönni. Beleegyezett és ez volt az első ún. randink. Noha csak egy pulcsi átadás volt igazából mindketten tudtuk, hogy ez randi, és úgy is készültünk. Adott nekem egy szál rózsát. Aztán elmentünk moziba. Leültünk a parkban és zenét hallgattunk. Itt meg is csókolt, de csak úgy gyengéden. Nagyon jólesett. Megkédezte, hogy egy hét múlva szeretnék e vele elmenni madárlesre, ugyanis, ő nagyon szereti a madarakat, és járja az erdőt és fotózza őket. Beleegyeztem és fantasztikus volt. Állandóan mindig szépeket mondott nekem, hogy milyen kedves vagyok meg milyen aranyos... Húúú de túl sokat írtam. Ha még érdekel Pü v. folyt.

A lényeg, hogy soha életemben nem tapasztalt boldogságot hozott az életembe. A randikat mindig kb. egy 7-re tűztük ki, de én már alig bírtam kivárni, ezért egyszer azt mondtam neki, hogy suli után is értem jöhetne. Ennek nagyon örült, és tényleg látszott rajta, azt mondta ez nagyon jólesett neki, hogy én mondtam ezt neki. Ilyenkor mindig leültünk egy padon és összebújtunk. Amikor vele voltam teljesen elengedtem magam és olyan biztonságot éreztem mint még sosem. Nem erőltetett semmit, még a csókolgatásoknál is én kezdeményeztem. 3 hónap után már szerettem volna ha megtörténne, de lebeszélt. 1 hónap múlva próbálkoztam, de akkor is azt mondta, hogy szerinte még igazából nem is akarom, stb... Én már nagyon szerettem volna, ezért 7 hónap után, nem sokkal hogy a 15-öt betöltöttem megtörtént. Gyönyörű volt. Több órán át babusgatott, és már hajnalodott, amikor még csak ott tartottunk, hogy lehúzta a bugyim. XD Mivel a kövi nap hétfő volt, nekem lett egy igazolatlanom, őt meg kirúgták.

Még most is együtt vagyunk és ha betöltöm a 16-ot feleségül vesz. Na kb. ennyi.

2009. szept. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huu waowww. ( ha ez télleg mind igaz ) akkor ez egy nagyszerű történet. Hihetetlen szép, föleg ahogy leirtad :) :O Gratulálok :) És a szüleid tudtak róla? Mit szoltak? És neked már volt előtte más komolyabb kapcsolatod?
2009. szept. 16. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze a szüleim tudtak róla, hisz egy idő után meg kellett mondanom, hogy hova megyek mikor randizok. Amikor megtudták a korát azt vettem észre, hogy nekik jobban bejött az, hogy nem tizenéves lurkó. És úgy ítélték meg, hogy jobban tud vigyázni rám. Amikor találkoztak nagyon szimpatikusnak találták. Előtte nem volt semmilyen kapcsolatom. ;)
2009. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!