Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki, akibe szerelmes vagy, de évekig nem foglalkozik veled, hirtelen elkezdjen futni utánad?

Figyelt kérdés
Esetleg tud erre valaki konkrét példát hozni környezetéből? Mi lehet az oka, ha valakinek hirtelen így megváltozik a hozzáállása?
2013. márc. 8. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőmmel volt ilyen

szerelmes volt az osztálytársába,de majdnem 1 éve beleszeretett egy másik srácba,össze is jöttek,az osztálytársa meg hirtelen elkezdett teperni utána

2013. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen , van ilyen.Biztos megváltoztál. És ő is változott érzelmileg. Így lehetséges ,hogy beléd szeretett.Most bővebben csak annyit ,hogy külsöd belsőd változott (PL:régebben depis voltál ,de már nem vagy az ,hanem helyette vidám és humoros vagy; és a külsőd is lehet imponálobb lett az évek alatt neki).:)
2013. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem most ez van,évekig nem érdekelt a pasi,nemrég jöttem rá,hogy...lehet azért nem érdekelt mert volt más
2013. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az,hogy fut utánad,mesélj!
2013. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából szándékosan "fordítva" tettem fel a kérdést, mert ha úgy kérdezek, ahogy szerettem volna, nem azokat a válaszokat kapom, amik hasznosak is, hanem hogy lépjek túl meg ne foglalkozzak egy ilyen pasival, stb. Az van, hogy nem érdeklem a pasit egyelőre, de néha jelét adja (kb félévente egyszer), hogy talán mégis van esély... és szeretném tudni, megváltozhat e ez, és ha igen, mitől... az "futni utánam"-ot úgy értem, hogy tényleg érdekelni kezdem és ő lesz az aki kezdeményez, hívogat, találkozni akar, stb.
2013. márc. 8. 23:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem futok utána, nem zaklatom, nem keresem, de így is tudja, hogy odáig vagyok érte. Úgy érzem, éppen ez az, ami miatt nem érdeklem, és nem rontom azzal, hogy másszak rá. Viszont nehéz várakozni arra, hogy lesz e valami, és tudni akartam, van e rá esély, hogy egyszercsak érdekelni kezdjem komolyabban...
2013. márc. 8. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy van barátnője,azért nem akar semmit?Milyen jeleket adott?
2013. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyjából 3-4-6 havonta vissza visszatér hozzám, olyankor érdeklődik, találkozóra hív, közvetlen és közeli velem, de pár nap vagy hét múlva ismét eltűnik, és nem keres, nem találkozunk, ha beszélünk is, visszafogott, mintha csak muszájból válaszolna....ezek a fázisok váltakoznak már kb. 3 éve...volt közben bnője is, meg nekem is pasim, de ez nem zavarta, akkor is volt egy felém forduló korszaka...
2013. márc. 9. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Velem megtörtént. De csak úgy megy, ha egy időre tök eltűnsz. Tehát amikor legközelebb előkerül, ne válaszolj neki. Új érzést akkor tudsz kiváltani ha új emberként tekint rád, az pedig egy nagyonn szünet utáni visszatérés esetén lehetséges.

És sokat segítene, ha lenne közben valakid. Akár akkor is, ha olyan nagyon nem szeretd azt a valakit...

Bocs, tudom hogy ez számító és szemét húzás, de... de ha az ember szerelmes, sok mindent megtesz...

2013. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól írja.

Nagy szünet kell, és hogy valóban új emberként tudjon rád tekinteni.

2013. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!