Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Ezen agyalok már mióta.

Figyelt kérdés
van egy fiú nagyon bejön,annyira tetszik,de egyrészt nem merem elmondani,másrészt bnőmnek is tetszik.és én meg segítek nekik összejönne közbe belül összetörök,de nem tudom miért csak úgy érzem kötelességem..de ajj..nagyon rossz ötlet lenne beszélni vmelyik barátjával hogy van-e nála esélyem vagy hogy tetszek-e neki,majd ha jó a válasz akkor maga a fiúval beszélni.mert mostanában fura módon elkezdett közeledni de ezt nem tudom hova tegyem...jó ötlet lenne?

#tüjorjgjnrfcghbz
2013. márc. 8. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj ki valami eredetibbet.
2013. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyérted?
2013. márc. 8. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ebből az egész szituációból adódóan általános iskolás lehetsz, vagy max gimi 1-2. Kezdjük ott ha rámész a srácra úgy hogy a barátnődnek tetszik, és mindezt a háta mögött, akkor a csajra, mint barát keresztet vethetsz, szóval először is itt próbálj meg mérlegelni hogy mennyire vagytok jó barátnők, megéri e egyáltalán egy fiú miatt tönkretenni a barátságotok.

Szerintem egyébként először a lánnyal kéne megbeszélned hogy neked is nagyon tetszik, és az lenne a legtisztább ha mindketten békén hagynátok a srácot mert csak éket verne közétek. Szerintem egy barátság, ha komoly, akkor többet ér mint valami kis tini szerelem.

2013. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a srác fog választani nem Ti

ő dönti majd el kijön be neki, egy kis beszélgetés után kiderül N

2013. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!