Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok a barátom jelenlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a barátom jelenlétében zavarban? Normális ez ennyi idő után? Hogy legyek nyílt?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal már kicsit több,mint féléve együtt vagyunk. Viszont vannak dolgok,amik szerintem részemről nem normálisak. Például az,hogy én őt sosem hívom,mert azt hiszem,hogy ezzel túlságosan rámásznék.Vagy,hogy nem merem neki mondani,hogy szeretem,pedig így van.Puszit is elég ritkán adok neki,ő meg agyba-főbe.

Ha más pasit,akár osztálytársamat,vagy bárkimást fel kell hívnom az könnyen megy,de ha őt kell,akkor zavarban vagyok,hogy vajon mit mondd,és hogy örül-e neki. Többször is említette már,hogy jól esne neki,de félek.

Hogyan oldódhatnék fel? Hogy legyek teljesen nyílt?


2009. szept. 13. 18:39
 1/3 anonim válasza:
100%
nem kell görcsölnöd! szerintem nyugodtan felhívhatod.. hallgass a szívedre és amugy is ha már mondta hogy örülne neki akkor mért ne?! sok sikert!!!!!
2009. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja, biztos jól esne neki ha te is hívnád..

Így meg szerintem azt fogja hinni hogy nem is szereted...

2009. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy...:) Túl nagy "kincs" neked és félsz, hogy elrontod egy kis hibával..Ha valamivel elrontod és elszúrsz és ez miatt nem menne tovább akkor az már rég rossz. Szerintem hajrá:) Add önmagad!
2010. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!