Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először a fiú megy át a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először a fiú megy át a lány lakására; vagy a lány megy át a fiú lakására?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt, melyikőtöknél volt előbb a vendégség? Melyikőtök hívta át magához a másikat? Nem szexelni, csak bemutatni otthon, kajálni ilyesmi.
2013. márc. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom jött először hozzánk, én mutattam be itthon előbb. De csak azért, mert én nagyon féltem az anyukájától (pedig tündéri néni, és szerencsére nagyon jól kijövünk), nem is tudom, miért tartottam a találkozástól. :D Mindenesetre időbe telt, míg a barátom meggyőzött, hogy menjek el hozzájuk, őt meg könnyű volt rávenni, hogy bemutathassam itthon, ezért jött először ő ide. :)


Amúgy szerintem teljesen mindegy a sorrend. ;) Ez rátok van bízva.

2013. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menjetek egyszerre és akkor tutira nincs sex!
2013. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig 5 párom volt (lány) mindig én mentem először. 28/f
2013. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ő hívott először át magához.főképp azért mert én még a családdal lakom,ő pedig egyedül.

19/L

2013. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig mindig én mentem át előbb.
2013. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!