Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány és felhivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és felhivott a lakására? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugye van egy lány aki nagyon tetszik nekem, és úgy tünik neki én is bejövök. Na és mivel nagyon értek a számítógépekhez meg a műszaki dolgokhoz, és felhívott, hogy javítsam meg a sz.gépjét. Mit csináljak amikor felmegyek, gondolom ne támadjam le! az biztos. Kérlek segítsetek?
2008. márc. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg a számítógépe rossz. De lehet hogy annak semmi baja. Finoman próbálkozz, és csináld meg a gépét. Egy is flörtölésből csak nem lehet baj, legfeljebb visszautasítja a közeledésedet.
2008. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a válasz!

üdv.: personal

2008. márc. 17. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

számítógép, mint korunk bélyeggyűjteménye... ez tetszik. :)

Azért készülj fel, lehet, hogy tényleg csak a gépét akarja megjavíttatni.

Namost, ha neked van igazad, a számítógépet akkor is csináld meg. Pontosabban ne egyszerűen megcsináld, hanem csináld meg olyanra, hogy neki igazán jó legyen. Finoman faggasd ki, miket szokott csinálni vele és tegyél a kedvére azzal, hogy úgy rendezed be ahogy az neki jó. Valószínűleg nem ért hozzá, tehát ki kell majd találnod mi is jó neki. (körbe is nézhetsz a gépén, csak ne feltünően, hogy miket szokott csinálni, ez jó alap lehet a továbbiakhoz pl. zene, film, weboldalak stb.) Meséld is el neki, hogy mimindent alkottál a számára, de vigyázz, semmi szakzsargon, egyszerűen, képletesen, ne legyen unalmas és meg is értse. Ne szóld el magad, nehogy olyat mondj, hogy látom ezt, meg azt... mert megsértődhet, hogy vájkálsz a magánéletében (ami igaz is, de ez egy vérre menő harc) Viszont ha valami felkeltette az érdeklődésedet, akkor arra csapj le. Hozd szóba, de óvatosan.

De mindezt csak akkor, ha már készen vagy a géppel. Elöbb a munka és aztán a szórakozás. (egy kivétel van, ha olyan a probléma, amit most nem tudsz megoldani, de nem életbevágó, az jó arra ürügynek, hogy visszagyere)

Ha megvagy, akkor jön a beszélgetés. Na ez a legnehezebb. Az elöbb felvázolt csapásirány. Közben figyeld a testbeszédét. Ez nem egyszerű, de van egy általános, könnyen észrevehető a dolog. Ez a személyes tér. Ez az a távolság, amit pl. akkor veszünk fel, ha valakivel beszélgetünk. Idegennel nagyobb, ismerőssel kisebb. Minél kisebb, annál közelebbi az ismeretség. A játék lényege, hogy időről időre próbáld csökkenteni a kettőtök közötti távolságot és figyeld, hogy hogy reagál, ha úgy mozdul, hogy visszaállítja a távolságot, akkor egy darabig ne forszírozd, majd próbáld újra. Vigyázz, ne szorítsd sarokba, csak úgy mozdulj, hogy legyen hova mennie, ha akar. Ha nem megy, akkor veregetheted a vállad, sínen vagy.

A férfiak általában elkövetik azt a hibát, hogy magukat nyomják előtérbe, mintegy elkáprásztatva a nőt. A dologgal az a baj, hogy az amiket mi hangsúlyosnak és fontosnak tartunk magunkkal kapcsolatban, az jellemzően kevéssé találkozik egy lány preferenciáival. Szóval módjával fényezd magad, és fokozottan figyelj rá. Sokkal kevesebb a hibalehetőség, ha ő beszél és nem te.

Ne várj csodát. Puszit kapni búcsuzóul nem olyan rossz eredmény. :)

A végén próbálj meg majd úgy eljönni, hogy megbeszélitek mikor és hol találkoztok legközelebb. Ne kajálda, ne dizsi, ne mozi. Egy séta sokkal jobb. Egyrészt visszafogottabb, másrészt séta közben sokminden történhet körülöttetek, ami lehet beszédtéma, ha éppen kifogynátok. Gagyinak és giccsesnek hangzik egy séta a parkban, de valójában a legjobb hely. Kettesben vagytok, de nem egyedül. Meghitt, de közben biztonságos is. A lányok legfőbb erogén zónája az agyuk, vagy ha úgy tetszik ki kell beszélni őket a bugyiból.


Nah, eleget beszéltem, úgyis rá fog jönni magadtól. :)

2008. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólás nagyon tetszett - még igaz is! :D Én is lány vagyok :)

Amúgy remélem jól alakultak a dolgok veled. Csak ne pánikolj, az a legrosszabb!

2008. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
en is lany vagyok! es nagyon tetszett a 2ik hozzaszolas!!!! Mennyire igaz azta!!!!!! nem is gondolnam milyen furgangosak is tudnak lenni a pasik neha?!?! Most mar kezdem erteni az en pasimat hogyan is cserkeszett be engem :-)
2008. márc. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát menj és csináld meg a gépet.Amikor meglátod egyből próbáld meg levenni a csajszi reakcióját,pl a köszönési formát..ha kicsit feszengve idegesen köszön,vagy a viselkedése az,akkor tuti akar valamit!Azért óvszert vigyél magaddal:)

Üdv

2008. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mrc2000 válasza:
100%
Köszi Mindenkinek a válaszát..Nálam ugyan ez a szitu:Gépszerelés :) Köszi!!
2015. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!