Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Stockholm-szindrómával létezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stockholm-szindrómával létezhet jó család?

Figyelt kérdés

A párom szerint simán Stockholm-szindrómám van. Utánaolvastam, lehet benne valami. Most nem tudom, mit csináljak. Én szeretem őt nagyon, de néha azért bánt, amiket csinál. Például felszedtem néhány kilót, és most nincs szex, mert azt mondta, nem kíván. De orálisan azért elégítsem ki. Vagy hogy amikor egy hétre a szüleimhez utaztam, egyszer csak mondta, hogy jöjjek vissza, különben elhagy. Persze nem akartam, hogy elhagyjon, úgyhogy visszajöttem.

Elég sok igénye van, de végül is teljesíthetők, és szívesen teszem neki. Bár a szex megvonása elég érzékenyen érint, de abban is igaza lehet, hogy ha nem úgy nézek ki, ami neki tetszik, mire izguljon fel?

Én szeretem őt és vele szeretnék lenni. Jó lenne egy "normális" kapcsolatban, de ha ez van, akkor ez van. Viszont nem tudom, hosszútávon működhet ez? Vagy lehet, hogy előbb-utóbb elhagy egy szebb, fiatalabb miatt?

No és a gyerekvállalás: ő nagyon szeretne gyereket. Lehet vajon attól még, hogy ilyen a kapcsolatunk, normális gyerekünk?


2013. márc. 9. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szívem szerint azt mondanám, hogy nincs jogod ilyen körülmények közé gyereket szülni. De ehhez meg nekem nincs jogom. Így csak annyit mondok, hogy remélem csak néphergelésnek írtál ki egy kamu kérdést, szeretnék hinni abban, hogy ennyire buta nő nincs.
2013. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Azt kell, hogy mondjam, hogy a párod egy bunkó tuskó.

Inkább keress egy jó pszichológust, ha tényleg Stockholm szindrómád van!

2013. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 intrepid ***** válasza:
78%
Hát ha nem szexel veled, mert kövér vagy, úgy nehezen jön össze a gyerek. Orálistól még méhen kívüli terhességed sem lehet.
2013. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az hogy egy-két hónapig nem szexelünk, nem jelenti azt, hogy utána sem. Szerencsére a súly megváltoztatható.

Az a baj, hogy ha bármit csinálok, ami nem tetszik neki, rögtön zsarol.

Illetve az is, hogy innen igazság szerint ha akarnék se tudnék hova menni. Egy-két hétig lehetek a családomnál, de többet nem. És jelenleg munkám sincs, keresek de egyelőre semmi.


Sajnos nem kamu kérdés, mostanában rengeteget gondolkozom a dolgon és tanácstalan vagyok. Igazság szerint azt sem tudom eldönteni, hogy akkor most ez tényleg annyira rossz, ahogy leírják?

2013. márc. 9. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Bunko a ferjed, en igy nem elnek egyutt egy ferfivel.
2013. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem te nem vagy tisztában a Stockholm-szindróma valódi fogalmával.

A helyzet az, hogy eltűröd a "párod" bunkóságait, mert szerelmes vagy. Ő viszont nem az. Sorry.

Ő mennyire elégíti ki a te igényeidet?

Bocs, de az ilyen "férfit" a Holdig rúgnám ki.

Nem tisztel, nem szeret, csak használ. Te meg tűröd.

Amilyen buta vagy, meg is érdemled!

2013. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább "csak" nagyon minimál szinten van az önbecsülésed azok alapján, hogy ezeket így eltűröd, és még képes lennél magadat hibáztatni... Amíg nincs munkád SEMMIKÉPP ne vállalj gyereket, mert utána csak még nehezebb lesz lelépni, ha megjön az eszed, és rájössz, hogy nem bírod ebben a kapcsolatban tovább..
2013. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta, tisztában vagyok azzal, amiről beszélek. Nem fejtettem ki részletesen, mert hosszú lenne.

Amikor összekerültünk, nagyon kedves volt és jól éreztük magunkat. Aztán valahogy folyamatosan csúsztam bele a jelenlegi helyzetbe. Nem tiltott sose, de mégis elérte, hogy elszakadjak a barátaimtól, családomtól (oké, velük sose volt valami jó kapcsolatom, nem egy támogató család sajna). Most hogy már munkám sincs, egyedül maradtam és csak ő maradt nekem. Más emberekkel nem is igazán beszélek.


Az a baj, hogy szívem szerint én maradnék ebben a kapcsolatban, csak ezt úgy a szemembe vágta, hogy beteges a részemről. Ha tényleg az, akkor lépnem kéne, de tanácstalan vagyok és senkitől nem tudok segítséget kérni. Márpedig ha lépnem kell, akkor akaratom ellenére kell. És ezt egyedül nem tudom, hogy lehet elérni.

2013. márc. 9. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

nem letezhet jo csalad.


ha lanyod lesz pl mit fog toled tanulni? akarnad neki is azt az eletet ami neked van? mert az lesz. toled meg az apjatol fogja megtanulni milyen a parkapcsolat es a tietek nem egeszseges.


ha fiad lesz, ugy fog banni a nokkel mint az apja (koztuk veled is, nem fog tisztelni hiszen miert is tenne? te se tiszteled magad)


lesznek lelki serult lanyaid meg neveletlen iranythatatlan fiaid, meg a ferjed aki magasrol tesz rad, te meg ott leszel egyedul mint aldozat. es mindenki teged fog hibaztatni, hiszen te orommel fel is fogod venni az aldozat szerepet.


szerintem se lenne jogod gyereket szulni ebbe a helyzetbe, nem lesznek lelkileg egeszsegesek. es ezt veheted 100%ra.

2013. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a családon belüli erőszak tipikus példája. Olvasgass róla. A pasi keres egy gyenge nőt, akivel elhiteti, hogy nélküle semmire sem menne, elszakítja mindenki mástól, aztán hatalmaskodik felette. Nem tudom, hogy fizikai agresszió volt-e már nálatok (nem lepne meg), de verbális erőszak egyértelműen van.
2013. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!