Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznék otthonról?

Elköltöznék otthonról?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a családom teljesen az őrületbe kerget, és az lenne a legjobb ha itt hagynám őket a fenébe, főni a levükben. Egyszerűen olyan kibírhatatlan, az itthoni élet,családi élet O, kommunikáció kimerül abban, hogy hol van ez meg az, anyám megállíthatatlanul butul a tévétől, amit legszívesebben kidobnék az ablakon,mindenki elvan magában és mindenki szarik a másikra.. nagyjából ennyi a család. 18 évesen elköltöznék pestre, de azt sem tudom hogy oldjam meg, mivel ehhez is kell pénz,munkát fogalmam sincs hol kaphatnék. anyáméktól nem számíthatok segítségre, mint általában semmikor,csak akkor kapnak néha észbe ha vmi nagy baj történik.. csak azt tudom, hogy semmit sem szeretnék jobban, minthogy elszakadjak innen, lehúz az egész, és idegileg teljesen kivagyok, és fogalmuk sincs semmiről, hogy minden éjjel sírva alszom el stb. Undorodom itthon lenni miattuk, és csepp honvágyat nem éreznék ha a világ másik felére is jutnék.. mit tegyek?

amúgy nem akarok változtatni rajtuk, nem akarok egyáltalán törődni velük, jobbá tenni bármit is, ők sem próbálkoztak ilyesmivel semmikor, én meg főleg nem akarok.. egyszerűen csak nem akarom őket látni egy nagyon-nagyon hosszú ideig, saját lábamra akarok állni mert ha itt maradok, tönkre fogok menni..


Valakinek hasonló "élményei"?



2013. márc. 8. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hasonló okokból távoztam egy remek ürüggyel (felsőoktatás), és érdekes, amióta csak 3-4 hetente látom a famíliát, valahogy minden olyan más, várnak, kaját csinálnak, beszélgetnek velem, és erre az 1-2 napra mindig olyan idilli az egész :)
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!