Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szexre ötletek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal és tényleg szeretem őt. De a szex az nagyon nem jó. Nem is tudom megfogalmazni, hogy milyen, mert olyan se milyen. Nem élveztem még egyszer sem el. Nem én vagyok az első neki, voltak már előttem barátnői. Velem szerintem nincs baj, mert az előző kapcsolatomban működött minden. Őt se akarom megbántani, hogy nekem ez nem jó. Nem önző, igyekszik, de valahogy nem az igazi. Megbeszéltük már többször, hogy ki mit szeret. És mikor megkérdezi, hogy jó volt e nem akarom 20-adszorra is azt mondani, hogy bocs, de nem. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek?
2013. márc. 10. 01:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

akkor nem kérdezem meg, hogy mi a nemjo benne mert erre kaptam korrekt választ: "semmilyen"

inkáb azt kérdezném, hogy aktus közben mi az a + ami még ott helyben joleső érzéssel tőltene el téged?

2013. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem hha tudod h a korábbi kapcsolataidnál működött és te is elélveztél akk csak tudsz különbséget tenni h vajon a jelenlegi pasid mit csinál rosszul vagy másképp nem?
2013. márc. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kis Fluor szám mindent megold, ellazultok.
2013. márc. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy

de össze is kell szokni két embernek

viszont orálnál sem mondod, hogy csinálja

Neked kéne segíteni ebben, azt hiszed nem érzi, hogy nem jó

ha a szex nem fog működni sajnálom, de a kapcsolat is meghal

szóval jó lenne, segítenél neki, merjél beszélni N

2013. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy tudnám megfogalmazni a legjobban, hogy nem tudjuk felvenni egymással a ritmust. Ő inkább érzékibben csinálja, én meg jobban szeretem kicsit vadabbul. És mikor mondtam neki, hogy kicsit jobban is egymásnak eshetnénk megtörtént többször is, de valahogy akkor se volt jó. Az előző barátommal pedig mindenhogy jó volt. De nem akarom senkihez se hasonlítani. Vele vagyok, őt szeretem, csak azért elég szar, hogy nem működik..
2013. márc. 10. 01:28
 6/16 A kérdező kommentje:
20 vagyok, ő pedig fél évvel idősebb tőlem.
2013. márc. 10. 01:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, hogy vagytok vele, de... nekem ez sántít eléggé, mert nincs meg a szenvedély meg közöttetek

illetve lehet, hogy megvan... csak nem az a fajta, amitől pattan a szikra, meg fellángol a franciaágy

ez úgy hangzik mintha lefeküdnétek, de valójában nincs kedvetek hozzá, ez nem jó

csak akkor vagyok együtt egy lánnyal, ha már egy csóktól szinte áll a dákeszem jó esetben, primitívnek hangzik, de ez így van, persze az emberek különbözőek

de amikor én lefekszem valakivel, nem érdekelt a végén, hogy jó volt-e a szex vagy sem, mert meg se fordult a fejemben! mindig jó volt, egyszerűen majdnem fel tudnám falni a leányt amikor beindulok, és olyankor aztán senki nem marad szárazon :D

2013. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem elég szenvedélyes, hanem olyan lagymatag? Mert erre nem tudok megoldást. Ha a technikájával van a baj, próbáld megmutatni és elmondani neki, hogyan csinálja.
2013. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is érzem, hogy kíván. Meg én is őt, de lehet nálam már ez is a baj, hogy várom folyton, hogy jó legyen végre. Az se jött be mikor én irányítok, mert akkor meg hamarabb elmegy, minthogy nekem jó lenne. Néha úgy érzem, hogy örökké kész kudarc lesz az egész szex köztünk.
2013. márc. 10. 01:38
 10/16 anonim ***** válasza:
vagy inkább nagyon stresszes vagy mostanában, annyira, hogy még a szex se old fel, igyál előtte egy kis bort, vagy valamit amivel fel lehet oldani titeket
2013. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!