Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szexre ötletek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal és tényleg szeretem őt. De a szex az nagyon nem jó. Nem is tudom megfogalmazni, hogy milyen, mert olyan se milyen. Nem élveztem még egyszer sem el. Nem én vagyok az első neki, voltak már előttem barátnői. Velem szerintem nincs baj, mert az előző kapcsolatomban működött minden. Őt se akarom megbántani, hogy nekem ez nem jó. Nem önző, igyekszik, de valahogy nem az igazi. Megbeszéltük már többször, hogy ki mit szeret. És mikor megkérdezi, hogy jó volt e nem akarom 20-adszorra is azt mondani, hogy bocs, de nem. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek?
2013. márc. 10. 01:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Viszonylag lagymatag, de nem úgy, hogy meglehetne műteni közbe vagy hasonlók.

Csináltuk már kicsit piásan akkor se volt semmi. Nem vagyok befeszülve. Próbáltuk kocsiba, zuhanyzóba hátha izgibb, de nem. Az elején úgy voltam vele, hogy össze kell szoknunk, aztán kiveséztük kinek mi a jó. Megvoltak a "be tanuló körök", de mégse élvezem. A volt barátnőihez meg mégse mehetek oda, hogy te neked jó volt vele a szex vagy csak nekem ennyire szar?

2013. márc. 10. 01:48
 12/16 Beviz Elek ***** válasza:

"A volt barátnőihez meg mégse mehetek oda, hogy te neked jó volt vele a szex vagy csak nekem ennyire szar?"


Azért elképzeltem és jót nevettem:D


Ugye az is rossz lehet, ha nagyon el akarsz menni, még annyira sem fog összejönni.


Saját történet: A szüzességem elvesztése elég... érdekes körülmények között történt, emiatt mindig stresszelek, ha új lánnyal fekszem le. A volt barátnőmmel már az elején is élveztük a dolgot, de az első félévben csak ritkán tudtam elmenni... (ő sokszor)

A végére összeszoktunk teljesen, nekem nem volt külön erőfeszítés elmenni, ő pedig legfőképpen attól ment el, hogy elmegyek. Ritkán ment el kétszer míg én egyszer (bár ez az ő kívánsága volt, mert azt mondta, hogy a 2. már nem olyan). Na mindegy, ez csak egy zárójeles szösszenet volt, a lényeg, hogy kell az az említett szikra. Nekünk megvolt, de stresszeltem, ettől függetlenül már az első szex is nagyon jó volt.


Ha a sokadik sem jó... Én nem erőltetném. Volt egy lány, akivel nem találtuk meg a hangsúlyt, olyan volt mint írtad... SEMMILYEN. Elment a szextől is a kedvem... a matyizástól is....


Kell legyen valami +, anélkül b.szhatod (szó szerint... :D)

2013. márc. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De én komolyan érzem, hogy akarom meg kívánom őt. Én szexinek látom, mint pasi. csak a szex olyan, mint a mesében, hogy vigyél is ajándékot meg ne is. Szeretném élvezni és próbálok elvonatkoztatni közbe a problémáktól és csak rá koncentrálni, de mind ez hiába, ha nem jó. Az is előfordult már, hogy azt gondoltam mikor megy már el és legyen vége, mert ez így szenvedés. Nem hittem volna, hogy ekkora a különbség a szex és a jó szex között és pláne azt, hogy ennyire kihat a kapcsolatra.
2013. márc. 10. 02:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Kézzel, szájjal ki tud elégíteni? Mert akkor van megoldás, kezdjétek ezzel.
2013. márc. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hiába tudna szájjal, ha magát a szexet nem élvezem. Volt már régebben is olyan, hogy nem mentem el szex közbe, de attól még jó volt és élveztem az egészet. Most meg ha elég fáradt lennék talán el is aludnék :S
2013. márc. 10. 09:45
 16/16 A kérdező kommentje:
Basszus ne írogassatok már privátba olyat, hogy keressek szexkapcsolatot.. Szeretem őt és nem fogok mellette rib@nckodni!!!!
2013. márc. 10. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!