Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig szabad elviselni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szabad elviselni azt, hogy megaláz és semmibe vesz az a személy akit szeretek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.19éves lány vagyok 3éve kapcsolatban egy 22éves fiúval.nagy szerelemmel indult ez a kapcsolat de az idõ folyamán minden más lett..én egy hihetetlenül féltõ bizalmatlan ember voltam de okkal!és õ meg átváltozott egy ordibáló káromkodó idegronccsá.az utóbbi egy évem arról szól hogy mindig magamat hibáztatom mindenér mert õ ezt ordítja mindig nekem hogy mindn az én hibám stb.mostanában már nem is ellenkezek vele inkább helyeselek és odabújok hozzá mégha el is mond mindennek mégia ezekutánis engem cseszeget hogy ô ezt nem tudja elviselni amit csinálok stb.pediig seemmmit nem csinálok soha nem mondok neki semmi rosszat mindent megengedek neki de ô csak bánt.folyton csak sírok mert fáj az amiket mondd nekem mások elõtt is ordibál velem és lekezelõen beszél rólam.nem lehet vele beszélni mert ha merek mondani bármit is hogy valami nem tetszik ordít és fenyeget hogy suakítunk miattam mert ilyen vagyok és elmond minden rossznak.nem tudok vele szakítani de már nem bírom hogy oldjam ezt meg?:(
2013. márc. 10. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Először is: Idióta vagy.

Másodszor: Ha nem akarsz vele szakítani annak ellenére, hogy semmibe vesz, nem szeret és nem törődik veled, akkor gratulálok, megérdemled az első jelzőt.

2013. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 fospuska ***** válasza:
100%
tedd ki, mielőtt még teljesen kipusztítja belőled az önbecsülés utolsó csíráit is. minél később lépsz,annál nehezebb lesz talpra állni belőle.
2013. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Csatlakoznom kell az elsőhöz. Nem vagy normális ha ezt hagyod.

Mi az hogy meddig szabad elviselni? Semeddig!! Ha ilyen lenne a barátnőm kb 1 hetet kapna hogy összeszedje magát aztán kib&sznám mint a macskát sz@rni.

Borzasztóan gyenge önértékelésed lehet. Legyen önbizalmad, olyan embert kell keresni aki nem azért van hogy megkeserítse az életed, hanem hogy boldoggá tegyen.

2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az én önbizalmam valóban egyenlõ a nullával.de õ van hogy azt mondja hogy én egy beképzelt ember vagyok.gondolom azért mondja hogy mêg jobban bántson..tudom hogy szakítani kellene de n tudok mert tudom hogy szeretem és egyszerûen nem tudok szakítani pedig tudom hogy ezt nem bírom lelkileg.mert ma is csak rosszat kaptam tõle ahogy tegnap is és tényleg a semmiért!
2013. márc. 10. 11:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, megírtad kerek-perec, hogy egy f*szkalap a pasid, de mivel szereted, nem fogsz vele szakítani, mert nem vagy képes. Most én kérdezek: ezek után mégis mit vársz tőlünk?
2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki minél előbb
2013. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 fospuska ***** válasza:
van,akinek a másik elnyomása okoz örömet. ahelyett, hogy segítene,hogy kiteljesedj és bátorítana. meg merem kockáztatni,messze értékesebb ember vagy nála. ezt ős is tudja vagy sejti,de nem tűri a konkurenciát,elég egy "ász" a családban és azt gondolja,erre ő a legalkalmasabb,neked meg kuss,végül is ki a bánat vagy te, hogy csuklóból hozd azokat a tulajdonságokat,amiket ő irigyel ugyan,de sosem sikerülhet elérnie...? futás onnan,ez önként vállalt rabszolgaság,nem kapcsolat.
2013. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Vannak nők, akiknek nincs önbecsülésük, ezért mindent, mondom MINDENT elviselnek a pasijuktól. Ez keveredik egyfajta társfüggőséggel is és hitetlenséggel is, hogy ők már nem jók semmire, és senkinek. 19 évesen ez elég GÁZ!!! De ismerek 20on, sőt 30on éves nőket is, akik ilyenek.


NE SZAKÍTS VELE! ÉLJETEK BOLDOGAN ÉLETETEK VÉGÉIG!!


Ja, addig nem, mert általában a pasi elégeli meg, hogy ilyen "puhapinák" a párjuk és félrekúr, majd talál egy belevaló csajt magának...


Sok boldogságot!

2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én beszólásokat, csipkelődéseket gonosz megjegyzéseket sokat elnéztem a páromnak (főleg mert azt mondta olyankor csak hülyéskedett) de azért ez már durva.-

Nálunk a családban ez amugy apu szid mindenkit. Próbálunk menekülni.Ilyet nem elviselni SENKITŐL mert tönkretesz!!

2013. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8as milyen belevaló csajt?te tényleg azt hiszed hogy a belevalóságon múlik az egész?

Az igaz hogy õ nem tanult tovább és jelenleg egy elég strapás munkája van és anyagilag a családja nem állt sosem jòl majd szülei el is váltak.engem meg volt hogy azzal bántott hogy a családomnak sok pénze van meg hogy mi az hogy a szüleim elmnnek ide vagy oda pihenni vagy hogy milyenek higy a tesómnak megveznek sok mimdent.vagy hogy õk csak úgy kapták azt a pénzt.holottwlmomdtam neki hogy rengeteget solgoztak régen szegénywk voltak és megérdemlik azt ami most van.vagy hogy azêrt húzgalta ram a szajat múltkor mert azt mondtam higy tanulással toltom a nyarat nem azal hogy dolgozok.es erre bevagta hogy ja aki megteheti.mde en soha nem tettem neki semmi rossz megjegyzest az anyagihelyzetukre sot ha felhoztamondtam hogy engem ez nem erdekel mert en magamnak akarom megteremteni a penzem es nem tole varom el..

2013. márc. 10. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!