Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen ritka a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen ritka a normális férfi?

Figyelt kérdés

Most vagyok a második kapcsolatomban, az előző több évig tartott, a mostani igaz még csak pár hónapja, de egy rossz szavam se lehetne a barátomra, és az előzőre se (csak voltak dolgok, amikben nem illettünk össze, ezért lett vége).

A mostani barátom egyszerűen tökéletes, minden téren.

Most tényleg csak én vagyok ilyen szerencsés?

Gyakran olvasom itt is, vagy hallom a barátnőimtől, hogy a férfiak micsoda szemetek, az összes egyforma, mind megcsal, hazudik... de ezt nem tudnám elképzelni egyszerűen semmiképp se az előző barátomról, se a mostaniról.

Ti hogy látjátok ezt? Vagy csak én vagyok túl naiv?


2013. márc. 11. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lakva ismeri meg az ember a másikat. Ha 5 év múlva is ezt

mondod, akkor szerencsés vagy :)

2013. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Kis naiv. :D


Komolyra: Szerintem sok extrát nem írtál...

2013. márc. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy normális párt találtál magadnak. Mindenkinek más a "rossz" pár. Ha neked minden téren a TE igényeidnek megfelel, boldog vagy mellette, akkor szerencsés vagy és kifogtad. Kétszer egymás után.


Ebből azt akarom kihozni, hogy lehet, hogy előtte valaki szakított vele, te pedig teljesen meg vagy elégedve, jól érzed magad mellette.


Ez a normális, aberrált pasi téma ez rettenetesen szubjektív. Kinek mik az igényei, a prioritásai.


Neked szerencséd volt, pont kifogtad az igényeidhez passzoló párt, valaki nem ilyen szerencsét. De az, hogy valaki nem felel meg valakinek az igényeinek, attól még ő nem rossz pasi.


Persze csinálhat "rossz" dolgokat a párjával szemben valaki, de akkor fel kell tenni a kérdést, biztos, hogy össze illünk, mert ha azt feltételezzük, hogy minden igényednek megfelel a párod, akkor gondolom eszed ágában sem lenne keresztbe tenni neki /megcsalni.


Szóval dióhéjban, attól, hogy ki a jó, ki a normális pasi, függ hogy a két ember hogyan viszonyul egymáshoz, az igényeit teljes mértékben kielégíti-e a párja.


Ezért van az, például, hogy akivel te álmodban sem jönnél össze, megtalálja egy másik csajjal a boldogságot, mivel annak a csajnak az igényeinek megfelel az a pasi. A te szemedben rossz, az ő szemében jó. Utána szakítanak, össze jön megint egy olyan pasival, akivel neked eszed ágában sem.


A te szemedben hülye a csaj. A csaj meg örül a fejének, mert kétszer egymás után kifogott számára tök jó pasikat. (nem rád értem, nehogy magadra vonatkoztasd).



Ez az én véleményem... A másik dolog, hogy azt, hogy a másik mit gondol le kell szarni, de ha már nekünk vannak ambivalens érzéseink a párunkkal szemben, akkor ott meg meginog a "megfelel minden kritériumnak" jelző.

2013. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ritka a normális férfi mert az ilyenekre nincs igény


Az meg egy másik dolog hogy te azt hiszed normális a pasid közben meg ott csal meg ahol tud

2013. márc. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ritka lenne.Én nm vagyok normális és mégis fekete báránynak érzem magam.:D
2013. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyat is sokat olvasni,hogy együtt lakik a pár,és mégis megcsalja az egyik a másikat.Kiderül,és teljesen meg vannak lepődve,hogy ők nem abba az emberbe szerettek bele.Lehet te sem tudsz róla,de nem így legyen!
2013. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem sincs normális ffi :), lehet, hogy nálad is a rózsaszín köd szindróma áll fenn egyenlőre.
2013. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kati : D
2013. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sok a normális férfi, csak a nők általában (ezek szerint te kivétel vagy) a rosszfiúkat keresik, akik meg utána megcsalják őket stb.
2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én már rájöttem, hogy a lányok nem tudnak vonzódni a rendes fiúkhoz, igaz én nem is vagyok egy adonisz külsőre, lehet ez a gond... Inkább leszek hűtlen, mint hűséges, aki mellett félredug a nője, mivel a jó fiúkat megcsalják rendszeresen, van egy haverom ő vele mindig ezt csinálják, pedig nála jobb embert nem igazán ismerek.
2013. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!